Sportas

2020.11.26 09:59

Dėmesio iš Eurolygos sulaukęs Schilleris: nežiūrime toliau nei artimiausios rungtynės

LRT.lt2020.11.26 09:59

Eurolygos sezoną keturiomis pergalėmis iš eilės pradėjęs Kauno „Žalgiris“ spalio mėnesį buvo tapęs vienu iš didžiausių turnyro netikėtumų.

Ketvirtadienio vakarą LRT TELEVIZIJA ir portalas LRT.lt tiesiogiai transliuos Kauno „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje su Sankt Peterburgo „Zenit“. Transliacijos pradžia – nuo 19:30 val.

Prisimindama puikų žalgiriečių startą sezone, Eurolyga susuko klipą apie kauniečius, kuriame didžiausias dėmesys buvo skirtas vyriausiajam treneriui Martinui Schilleriui.

„Esame laimingi dėl pasiektų rezultatų, bet nežiūrime toliau nei artėjančios rungtynės, nei artimiausia treniruotė ar pamėtimas į krepšį.

Džiaugiamės, kad įsidėjome pergales į savo kišenę. Mūsų laukia labai ilgas sezonas. Smagiausia, kad tų pergalių niekas iš mūsų nebeatims. Atsispirsime nuo jų“, – aiškino „Žalgirio“ specialistas iš Austrijos.

M. Schillerio darbo metodiką Eurolygos reportaže gyrė ir pakalbintas Marius Grigonis, tapęs naudingiausiu spalio mėnesio krepšininku turnyre.

„Trenerio darbo praktikoje – daug amerikietiškų dalykų. Kaip bebūtų, šį stilių jis papildomo ir europietiško krepšinio detalėmis bei bando suderinti abu dalykus. Jo individualios treniruotės yra kitokios ir aš niekada nesu matęs kito tokio trenerio. Smagu, kad gal pakelti savo žaidimą į kitą lygį, o jis to ir siekia“, – tvirtino gynėjas.

M. Grigoniui pritarė ir pagrindinis „Žalgirio“ vidurio puolėjas Joffrey Lauvergne`as, šiame sezone nekart padėjęs komandai užcementuoti pergales.

„Mes tikrai daug dirbame ir jaučiu, kaip tobulėjame“, – aiškino prancūzas.

Atvykęs į Kauną M. Schilleris rado stiprų komandos branduolį, kurį sudaro veteranai Paulius Jankūnas ir Artūras Milaknis, patyrę lietuviai – Marius Grigonis ir Lukas Lekavičius bei ne pirmą sezoną „Žalgiryje“ žaidžiantys užsieniečiai.

„Komandos veidas suformuotas aplink stiprų lietuvių žaidėjų branduolį, kurį papildo užsieniečiai krepšininkai. Dalis jų komandoje žaidžia ne pirmą sezoną.

Komandą sudaro puikūs žmonės, su puikiu charakteriu, kurie žaidžia kietai, kuriems rūpi, kaip iškovoti pergales. Mūsų klubui yra labai svarbi kovotojų dvasia“, – tvirtino austras.