2020.11.26 00:17

Čempionų lyga: pagerbtas Maradona, šveicaro įvartis „žirklėmis“ ir pirmas „Liverpool“ pralaimėjimas

LRT.lt2020.11.26 00:17

UEFA čempionų lygos turnyre trečiadienį buvo sužaisti paskutiniai ketvirtojo turo susitikimai, kuriuose buvo prisiminta mirusi futbolo legenda Diego Maradona bei tęsėsi bilietų į kitą etapą dalybos.

Pirmosios rungtynes sužaidė B ir C grupės komandos, kurios prieš dvikovų pradžios švilpuką stadionuose tylos minute pagerbė D. Maradoną.

Menchengladbache (Vokietija) įvykusiame B grupės mače vietos „Borussia“ net 4:0 (3:0) sutriuškino Donecko „Šachtar“ vienuolikę.

Įvarčius pirmajame kėlinyje šeimininkams pelnė 11 m baudinį realizavęs Larsas Stindlas, smūgiu galva pasižymėjęs Nico Elvedi ir „žirklėmis“ įspūdingą smūgį atlikęs šveicaras Breelas Embolo.

Galutinį tašką mače 77-ąją minutę padėjo Oscaras Wendtas.

Vėliau toje pačioje grupėje prasidėjusiame susitikime Milane vietos „Inter“ ekipa 0:2 (0:1) nusileido Madrido „Real“ klubui.

7-ąją minutę 11 m baudinį realizavo svečių puolėjas Edenas Hazardas.

Šeimininkų problemos tuo nesibaigė. Arturo Vidalis užsidirbo dvi greitas geltonas korteles už ginčus su teisėjais bei buvo pašalintas iš aikštės.

59-ąją minutę įvartį į savus vartus įsimušė „Inter“ saugas Achrafas Hakimi.

Grupėje Vokietijos ekipa pimrauja su 8 taškais, „Real“ (7 tšk.) – antri, „Šachtar“ (4 tšk.) – treti, „Inter“ (2 tšk.) – paskutiniai.

Pirėjuje C grupės rungtynėse „Manchester City“ futbolininkai po 36-ąją minutę pelnyto saugo Philo Fodeno įvarčio rezultatu 1:0 (1:0) nugalėjo vietos „Olympiakos“ ekipą.

Kitame grupės mače „Marseille“ klubas namuose 0:2 (0:1) pralaimėjo „Porto“ komandai.

Zaidu Sanusi 39-ąją minutę išvedė svečius į priekį.

Antrajame kėlinyje abi komandos liko rungtyniauti be vieno žaidėjo dėl parodytų dviejų raudonų kortelių.

„Porto“ pergalę 72-ąją minutę įtvirtino 11 m baudinį realizavęs Sergio Oliveira.

C grupėje „Manchester City“ pirmauja su 12 taškų kraičiu ir turi kelialapį į kitą etapą. „Porto“ (9 tšk.) – taip pat kitame etape.

A grupėje Miuncheno „Bayern“ klubas namuose 3:1 (1:0) susitvakrė su „Salzburg“ vienuolike.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Robertas Lewandowski ir Leroy`us Sane. Austras Maximilianas Woberis svečių gretose įsimušė į savo vartus.

„Salzburg“ gretose rezultatą dvikovai artėjant prie pabaigos sušvelnino Mergimas Berisha.

Tuo metu Madrido „Atletico“ ir Maskvos „Lokomotiv“ ekipos sužaidė be įvarčių – 0:0.

68-ąją minutę teisėjai po VAR vaizdo peržiūros neįskaitė Koke įvarčio. Ispanas buvo nuošalėje.

Grupėje „Bayern“ užtikrintai pirmauja su 12 taškų ir jau žengė į kitą etapą. „Atletico“ su penkiais taškais yra antri ir dar turės pakovoti dėl vietos atkrintamosiose. „Lokomotiv“ nuo ispanų ekipos atsilieka dviem taškais.

D grupėje „Liverpool“ futbolininkai namuose 0:2 (0:0) nusileido „Atalanta“ klubui iš Italijos ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą turnyre.

Svečiai pirmąjį įvartį pelnė 60-ąją minutę, kai pasižymėjo Josipas Iličičius. Po keturių minučių Robinas Gosensas rezultatą padvigubino.

Kitame susitikime šioje grupėje Amsterdamo „Ajax“ namuose 3:1 (0:0) nugalėjo danų „Midthylland“ klubą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Ryanas Gravenberchas, Noussairas Mazraoui ir Davidas Neresas.

Grupėje „Liverpool“ nepasinaudojo proga užstikrinti bilietą į kitą etapą, tačiau pirmauja su 9 taškais.

„Atalanta“ po pergalės turi vienodai taškų – po 7 – su „Ajax“ ir tęsia kovą dėl bilieto į kitą etapą.