Sportas

2020.11.25 19:14

„Žmogus, įskiepijęs meilę futbolui“: socialiniuose tinkluose įžymybės gedi mirusio Maradonos

atnaujinta 21.41
LRT.lt2020.11.25 19:14

Visą pasaulį trečiadienį sukrėtė žinia apie vieno geriausių visų laikų futbolininko Diego Maradonos mirtį. Socialiniuose tinkluose liejasi žinutės, kuriose prisimenamas futbolininko atminimas bei gedima dėl didžiulės netekties sporto pasaulyje.

„Kokia liūdna žinia. Netekau draugo, o pasaulis – legendos“, – „Twitter“ skelbė kita futbolo legenda brazilas Pele.

Savo tautiečio mirtį skaudžiai išgyveno šių laikų žvaigždė Lionelis Messi: „Labai liūdna diena visiems argentiniečiams ir futbolui. Jis mus paliko, bet neišeina. Diego yra amžinas“.

„Prisijungiame prie viso futbolo pasaulio atsisveikindami su vienu iš visų laikų geriausių. Ilsėkis ramybėje, Diego Maradona“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė „Manchester City“ futbolo klubas.

„Man buvo didžiulė garbė su juo susitikti. Labai liūdnos naujienos. Ilsėkis ramybėje, Diego Maradona“, – žinute dalijosi Anglijos futbolo rinktinės žaidėjas Harry Kane`as.

„Ilsėkis ramybėje, Diego Maradona“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė „Liverpool“ klubas.

„Leicester City“ klubo vartininkas Kasperas Schmeichelis, pasidalinęs nuotrauką su velioniu, rašė: „Tikriausiai geriausias visų laikų futbolininkas ir tikras džentelmenas. Ilsėkis ramybėje“.

Futbolo legendos mirčiai neliko abejingas ir krepšininkas Luka Dončičius, savo „Twitter“ paskyroje pasidalijęs žinute „Ilsėkis ramybėje“.

„Ilsėkis ramybėje, Diego Maradona, mano pirmieji futbolo marškinėliai, žmogus, įskiepijęs meilę futbolui“, – rašė vienas geriausių visų laikų Afrikos žemyno futbolininkų Didier Drogba.

„Paprasčiausiai – nėra kito tokio žaidėjo kaip jis. Ilsėkis ramybėje“, – mintimis dalijosi buvęs Anglijos rinktinės žaidėjas Michaelas Owenas.

„Ilsėkis ramybėje, legenda Diego Maradona“, – „Twitter“ socialiniame tinkle nuotrauka su D. Maradona ir žinute dalijosi legendinė britų grupė „Queen“.