Sportas

2020.11.25 16:41

Rungtynes su ALBA pasitinkantis Kurtinaitis: į Berlyną keliaujame, kad laimėtume

LRT.lt2020.11.25 16:41

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (2-7) klubas Eurolygoje turi tik kuklų dviejų pergalių kraitį, kurį bandys papildyti 11-ojo turo dvikovoje ketvirtadienį Berlyne su vietos ALBA (2-6) krepšininkais.

Prieš susitikimą R. Kurtinaitis Eurolygos tinklalapiui pasidalijo savo įžvalgomis apie ALBA žaidimą bei išskyrė svarbiausius susitikimo akcentus.

„ALBA – jauna ir labai greita komanda, demonstruojanti ispanišką krepšinio stilių, kurį formuoja vyriausiasis treneris iš Ispanijos Aito Renesesas. Jie labai gerai atakuoja iš tolimos distancijos ir yra tarp greičiausių komandų visoje Eurolygoje.

Mums reikia neatsilikti greičiu nuo varžovų, tokiu atveju, viskas bus gerai. Jeigu varžovai pralenks mus greičiu, turėsime problemų.

Esame pasirengę gerai, bet vis dar darome klaidų atlikdami smulkius dalykus: nesugriebiame kamuolių, prasižengiame ne tose situacijose, kuriose reikėtų, nepataikome iš po krepšio. Tokios smulkios žaidimo „šiukšlės“ turi būti pašalintos, kad mūsų žaidimas toliau galėtų tobulėti.

Esame psichologiškai pasirengę, esame stiprūs ir ambicingi. Keliaujame į Berlyną, kad laimėtume šias rungtynes“, – prieš rungtynes kalbėjo R. Kurtinaitis.