2020.11.25 00:13

Čempionų lygoje – dramatiškai išplėštos pergalės, norvegų talento įvarčiai ir triuškinantys rezultatai

LRT.lt2020.11.25 00:13

Antradienį UEFA čempionų lygos susitikime sužaisti aštuoni keturių grupių susitikimai, po kurių dalis komandų jau užsitikrino bilietus į turnyro atkrintamąsias.

Pirmosios turo rungtynės buvo sužaistos E grupėje, kurioje dvikovoje Krasnodare šeimininkų „FC Krasnodar“ ekipa 1:2 (0:1) nusileido „Sevilla“ klubui iš Ispanijos.

„Sevilla“ į priekį šovė jau ketvirtąją susitikimo minutę po Ivano Rakitičiaus pelnyto įvarčio.

Nors šeimininkų džiaugsmui rezultatą 56-ąją minutę išlygino brazilas Wandersonas, lemiamą tašką jau per 5-ąją teisėjo pridėto laiko minutę dvikovoje padėjo ispanų ekipos marokietis Muniras El Haddadis.

Panašiai susiklostė ir dvikova Prancūzijoje tarp „Rennes“ futbolininkų ir svečių iš Londono – „Chelsea“ vienuolikės, kurią rezultatu 2:1 (1:0) laimėjo anglų ekipa.

„Chelsea“ gretose įvarčiu 22-ąją minutę pasižymėjo Callumas Hudsonas Odo`uis.

Rezultatą „Rennes“ klubui 85-ąją minutę išlygino Sehrou Guirassy, tačiau antrąją pridėto laiko minutę pergalingą įvartį „Chelsea“ pelnė savo tautiečius nubaudęs Olivieras Giroud.

Po šio turo rungtynių pergales iškovojusios ir po 10 taškų turinčios „Sevilla“ ir „Chelsea“ vienuolikės užsitikrino vietą kitame turnyro etape.

F grupėje Dortmundo „Borussia“ klubas namuose 3:0 (2:0) susitvarkė su „Brugge“ ekipos pasipriešinimu.

Belgų ekipa jau 18-ąją minutę traukė kamuolį iš savo vartų tinklo po Erlingo Haalando smūgio.

Kėlinio pabaigoje rezultatą puikiu tolimu smūgiu padvigubino anglas Jadonas Snacho.

Galutinį tašką susitikime padėjo tas pats E. Haalandas, 60-ąją minutę pelnęs savo antrąjį įvartį susitikime.

Kitame šios grupės susitikime Romos „Lazio“ 3:1 (2:1) susitvarkė su Sankt Peterburgo „Zenit“ klubo pasipriešinimu.

3-ąją susitikimo minutę Ciro Immobile smūgiu į kairįjį viruštinį varžovų vartų kampą pelnė žaibišką šeimininkų įvartį.

Saugas Marco Parolo rezultatą „Lazio“ ekipai padvigubino 22-ąją minutę, bet po trijų minučių santykį sušvelnino Artiomas Dziuba.

55-ąją minutę C. Immobile realizavo 11 baudinį ir įtvirtino „Lazio“ pergalę.

„Borussia“ su 9 taškais po keturių rungtynių pirmauja grupėje, „Lazio“ (8 tšk.) – antri, „Brugge“ (4 tšk.) – treti, „Zenit“ (1 tšk.) – paskutiniai.

G grupėje lengvai Kijeve pasivaikščiojo „Barcelona“ futbolininkai, rezultatu 4:0 (0:0) sutriuškinę vietos „Dinamo“.

Po be įvarčių pasibaigusio pirmojo kėlinio Katalonijos ekipai pirmąjį įvartį 52-ąją minutę pelnė amerikietis Sergino Destas. Po penkių minučių rezultatą padvigubino danas Martinas Braithwaite`as.

70-ąją minutę nuo 11 metrų atžymos įvartį pelnęs M. Braithwaite`as tęsė varžovų triuškinimą, o paskutinį įvartį per antrąją teisėjo pridėto laiko minutę pelnė Antoine`as Griezmannas.

Tuo metu kitoje šios grupės dvikovoje Turine vietos „Juventus“ ekipa tik susitikimo pabaigoje išsigelbėjo dvikovoje su vengrų „Ferencvaros“ klubu – 2:1 (1:1).

Po pirmajame kėlinyje pelnytų Myrto Uzuni ir Cristiano Ronaldo įvarčių rezultatas buvo lygus – 1:1.

Svečiai iš Vengrijos grasino atimti du taškus iš „Juventus“, tačiau per antrąją teisėjo pridėto laiko minutę po puikios kombinacijos galva pergalingą įvartį pelnė Alvaro Morata.

Grupėje „Barcelona“ (12 tšk.) ir „Juventus“ (9 tšk.) užsitikrino bilietus į kitą turnyro etapą.

H grupėje įvarčiais dvikovoje namuose pasismagino „Manchester United“, rezultatu 4:1 (3:0) pervažiavusi per turkų „Basakshir“ vienuolikę.

Nugalėtojams du įvarčius per pirmąjį kėlinį pelnė Bruno Fernandesas, o Marcusas Rashfordas realizavo 11 m baudinį.

75-ąją minutę Denizas Turucas rezultatą sušvelnino, tačiau Danielis Jamesas per antrąją teisėjo pridėto laiko minutę grąžino trijų įvarčių skirtumą – 4:1.

Tuo metu susitikime Paryžiuje vietos „St. Germain“ klubas 1:0 (1:0) nugalėjo „RB Leipzig“ ekipą iš Vokietijos.

Pergalę šeimininkams nulėmė 11-ąją minutę Neymaro pelnytas įvartis nuo 11 m atžymos.

Grupėje pirmaujantys „Manchester United“ turi 9 taškus. „St. Germain“ ir „RB Leipzig“ dalinasi antrąją-trečiąją vietas ir turi po 6 taškus.