2020.11.24 22:00

„Vyčio“ salės futbolininkai patiesė Švedijos čempionus ir žengė į kitą Čempionų lygos etapą

LRT.lt2020.11.24 22:00

Kauno „Vyčio“ klubas antradienio vakarą rungtynėse Jonavoje pergale pradėjo pasirodymą UEFA salės futbolo Čempionų lygos turnyre. Preliminariojo etapo dvikovoje kauniečiai rezultatu 3:1 (3:1) nugalėjo Švedijos čempionę Stokholmo „Hammarby“ ekipą.

Susitikime pirmieji įvarčiu pasižymėjo svečiai iš Švedijos, kai šeštąją susitikimo minutę tiksliu smūgiu šeimininkų vartininką nuginklavo Ozguras Yasaras.

Jau po kiek daugiau nei dviejų minučių rezultatą išlygino Deividas Reimaris, kuris nemažino apsukų ir antrąjį kauniečių įvartį pelnė praėjus vos 50 sekundžių nuo pirmojo – 2:1.

Kėliniui artėjant prie pabaigos trečiojo „Vyčio“ įvarčio autoriumi tapo Lukas Sendžikas.

Antrajame kėlinyje „Vytis“ savo vartus išlaikė sausus ir, iškovojęs pergalę, žengė į kitą turnyro etapą.

Antrojo turnyro etapo burtai bus traukiami gruodžio 4-ąją.

Ankstesniais sezonais Kauno komanda kovodavo keturių komandų atrankos turnyre dėl galimybės žengti į kitą etapą. Šiais metais turnyro formatas buvo pakeistas dėl koronaviruso pandemijos.

Antrajame Čempionų lygos etape prie 23 komandų, laimėjusių preliminariojo etapo rungtynes, prisijungs ir 9 stipriausi turnyro klubai.