Sportas

2020.11.24 13:01

Studentės kaltinimas Ispanijos futbolo žvaigždei – seksualinis priekabiavimas ir bandymas įsiūlyti alkoholio

LRT.lt2020.11.24 13:01

Niujorko „City FC“ klube praktiką atlikusi mergina Skyler Badillo viešai apkaltino buvusį komandos futbolininką Davidą Villa seksualiniu priekabiavimu, praneša „The Guardian“.

Niujorko klube Ispanijos futbolo žvaigždė rungtyniavo nuo 2014 iki 2018 metų, o S. Badillo buvo 20 metų amžiaus, kai prisijungė prie komandos.

Merginos teigimu, futbolininkas kelis kartus sakė, kad yra ją įsimylėjęs, netinkamai lietė moterį darbo metu.

Taip pat futbolininkas, anot S. Badillo, siūlė jau nupirkti alkoholio, kai ji dar negalėjo jo gerti pagal įstatymus.

„Jis manęs klausė, ką aš mėgstu gerti. Atsakiau, kad negeriu. Tada jis manęs dar sykį klausė, kokio alkoholio nupirkti, kad atvykčiau į vakarėlį jo namuose. Aš pažiūrėjau į trenerio asistentą Melvyną Pamplona ir pasakiau, kad šis pokalbis yra netinkamas. Tikėjausi, kad jis man padės, bet jo atsakymas buvo, kad „tai tik klausimas“, – „The Athletic“ pasakojo S. Badillo.

Pastarajam portalui situaciją pakomentavęs „New York City“ atstovas teigė, kad kaltinimai yra netiesa.

Anot jo, D. Villai palikus klubą 2018 m. ir S. Badillo pasiskundu jo darbuotojams, buvo pradėtas tyrimas, o ispanas neva nuoširdžiai bendradarbiavo aiškinantis situaciją.

S. Badillo teigimu, dirbant klube nutiko ir dar vienas nemalonus įvykis, kai spaudos ložėje ji buvo grabinėta vyresnio nepažįstamo vyro. Anot merginos, pasiskundus klubo darbuotojams, šie tik pasijuokė.

Klubo tyrimas pripažino, kad kai kurie klubo darbuotojai ir žaidėjai nesielgė tinkamai, tačiau tyrime pats D. Villa niekaip nepaminėtas.

„Tai buvo netinkamas ir nereikalingas fizinis kontaktas, išjuokimas, netinkami komentarai apie aprangą ir išvaizdą“, – skelbiama klubo išvadose.

Jose teigiama, kad buvo imtasi priemonių, kad tokie dalykai klube nebesikartotų.

38 metų D. Villa yra vienas geriausių visų laikų Ispanijos puolėjų, su „Barcelona“ laimėjęs Ispanijos čempionatą ir Čempionų lygą, o su šalies rinktine tapęs Europos ir pasaulio čempionu.