Sportas

2016.02.18 14:57

„Žalgirio“ vadovų ėjimu patenkintas Š. Jasikevičius Vilniuje gyvens viena diena

15min.lt2016.02.18 14:57

Šarūnas Jasikevičius penktadienį atvyksta į sostinę, kur pradės savo pirmojo trofėjaus vyr. trenerio pareigose medžioklę. Tačiau prieš Karaliaus Mindaugo taurės startą Kauno „Žalgirio“ strategas apie sekmadienį negalvoja. Vilniuje jis gyvens viena diena.

„Tokiuose turnyruose nutinka labai daug siurprizų. Svarbiausia važiuoti į turnyrą gyvenant viena diena. Reikia gerbti kiekvieną varžovą“, – pripažino Š. Jasikevičius.

Žalgiriečių varžovas ketvirtfinalyje – Kėdainių „Nevėžis“. Nors LKL turnyro lentelėje rikiuojasi priešpaskutinėje vietoje, „Nevėžis“ šį sezoną jau buvo sensacingai patiesęs „Žalgirį“ 88:82.

Žalgiriečiai nebenori lipti ant to paties grėblio. Pavyzdžiui, Renaldas Seibutis net nesileidžia į kalbas apie galimą finalą su „Lietuvos rytu“.

„Būtų neprotinga kalbėti apie ateities varžovus. Pirmiausia, reikia peržengti ketvirtfinalį, o tada galvoti apie pusfinalį“, – turnyro išvakarėse sakė R.Seibutis.

„Žalgiris“ galiausiai rado pamainą Mantui Kalniečiui, tačiau naujokas Jerome'as Randle'as Karaliaus Mindaugo taurės turnyre dar nedebiutuos. Į Lietuvą jis iš Australijos atvyksta savaitgalį.

„Gana atsakingai rinkome apie jį informaciją. Kaip jis įsivažiuos, priklausys daugiausiai nuo jo. Pagal charakteristiką, visą situaciją rinkoje ir mūsų galimybes, tai toks žaidėjas, kokio daugmaž ir ieškojome. Duok Dieve, kad jis greičiau adaptuotųsi“, – teigė Š. Jasikevičius.

Vienintelis rūpestis „Žalgirio“ stovykloje – negaluojantis estas Siimas-Sanderis Venė. Bet Šaras įsitikinęs, kad puolėjas galės padėti komandai Karaliaus Mindaugo taurėje.

Karaliaus Mindaugo taurės tvarkaraštis

Laikas

Rungtynės

Vieta 

Penktadienis (ketvirtfinalis)

12:00

Prienų-Birštono „Vytautas“ – Utenos „Juventus“

„Lietuvos ryto“ arena

14:30

Kauno „Žalgiris“ – Kėdainių „Nevėžis“

„Lietuvos ryto“ arena

17:00

Klaipėdos „Neptūnas“ – „Šiauliai“

„Lietuvos ryto“ arena

19:30

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Panevėžio „Lietkabelis“

„Lietuvos ryto“ arena

Šeštadienis (pusfinalis)

13:30

„Žalgiris“/„Nevėžis“ – „Juventus“/„Vytautas“

„Siemens“ arena

16:00

„Lietuvos rytas“/„Lietkabelis“ – „Neptūnas“/„Šiauliai“

„Siemens“ arena

18:00

Dėjimų konkursas

„Siemens“ arena

Sekmadienis (finalas)

13:00

Rungtynės dėl bronzos

„Siemens“ arena

15:15

Tritaškių konkursas

„Siemens“ arena

17:00

Finalas

„Siemens“ arena

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt