Sportas

2020.11.23 11:44

Į NBA sparnus keliantis Campazzo: tikiuosi, kad mano ir „Real“ keliai ateityje dar susikirs

LRT.lt2020.11.23 11:44

Argentinos krepšinio mažylis, pastaruosius trejus metus savo perdavimais ir taikliais metimais džiuginęs Madrido „Real“ ekipos gerbėjus, išvyksta į JAV įgyvendinti savo pagrindinės svajonės.

Sekmadienį paskutiniąsias rungtynes su „Real“ marškinėliais sužaidęs 29-erių metų Facundo Campazzo jau artimiausiu metu taps Denverio „Nuggets“ klubo žaidėju.

NBA duris praveriantis argentinietis Europoje žaidė nuo 2014-ųjų. Su „Nuggets“ komanda F. Campazzo susitarė dėl dvejų metų sutarties.

Kaip savo atsisveikinimo laiške rašė pats krepšininkas, galutinio taško Madrido „Real“ komandoje jis dar nededa.

„Tai buvo mano paskutinės rungtynės „Real“ klube, po kurių jaučiu daug skirtingų jausmų. Jau kurį laiką esu nostalgiškas. Šiame klube patyriau daug nepakartojamų ir nepamirštamų akimirkų, kurios žymi mano karjerą ir gyvenimą. Tikiuosi, kad mūsų keliai dar susikirs ateityje“, – rašė F. Campazzo.

180 cm ūgio krepšininkas „Real“ klubui priklausė nuo 2014-ųjų, tačiau 2015-2017 m. laikotarpiu jis nuomos pagrindais žaidė Mursijos UCAM ekipoje.

„Palieku Ispaniją būdamas visiškai kitokiu žmogumi. Čia subrendau, sužinojau naujų dalykų, aplankiau daug naujų vietų ir sutikau nuostabių žmonių. Visgi būtų nesąžininga nepaminėti ir UCAM šeimos, kuri mano širdyje taip pat užėmė ypatingą vietą.

Ispanijoje aš buvau labai laimingas, bet dabar turiu įgyvendinti kitą svajonę. Aš laukiau tos akimirkos visą gyvenimą. Už tai ir esu dėkingas“, – dėstė F. Campazzo.

Argentinietis, atstovaudamas „Real“ klubui, dukart tapo Eurolygos čempionu ir triskart triumfavo Ispanijos čempionate.