2020.11.23 18:30

Pamatykite dar sykį: Lietuvos čiuožėjų šokiai Maskvoje ir ledą sudrebinęs „On Fire“ pasirodymas

LRT.lt2020.11.23 18:30

Lietuvos čiuožėjų ant ledo pora – Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius – nuo penktadienio iki sekmadienio dalyvavo pasaulio taurės varžybų etape Maskvoje, kur užėmė septintąją vietą. Kviečiame dar kartą pamatyti visus tris mūsų poros pasirodymus.

Daugiau nei 9 mėnesiai be varžybų skonio – tokią pertrauką dėl koronaviruso pandemijos teko iškęsti Lietuvos pora. Pastarąjį kartą Allison ir Saulius savo gerbėjus pasirodymu varžybose džiugino vasario mėnesį.

Penktadienį–sekmadienį vykusias varžybas Maskvoje tiesiogiai transliavo LRT.lt ir LRT PLIUS televizija, o dabar mes siūlome dar kartą pažiūrėti visus tris poros pasirodymus.

Penktadienį varžybos šokių ant ledo poroms prasidėjo trumpąja programa, po kurios Lietuvos pora užėmė septintąją vietą su 72,43 balo.

Jie sugrįžo – Allison Reed ir Sauliaus Ambrulevičiaus šokis Rusijos etape, pasiekęs emocijų viršūnę

Šeštadienį Allison ir Saulius pasirodė laisvojoje programoje, kurioje jų šokis buvo įvertintas 110,13 balo, kas irgi buvo septintas geriausias rezultatas.

Taigi ir galutinėje įskaitoje mūsų pora užėmė septintąją vietą. 2018 m. šiose varžybose jie buvo penkti, 2019-aisiais – aštunti.

Allison Reed ir Sauliaus Ambrulevičiaus šokis Maskvoje laisvosios programos metu

Maskvoje šokių ant ledo varžybose nugalėjo rusai Viktorija Sinicina ir Katsalapovas. Jie yra 2019 m. pasaulio vicečempionai ir 2020 m. Europos čempionai.

Pirmas penkias vietas čia užėmė poros iš Rusijos, šeštąją – Ukrainai atstovaujantys Aleksandra Nazarova ir Maksimas Nikitinas.

Sekmadienį visos poros publikai pasirodė dar kartą su savo parodomosiomis programomis. S. Reed ir S. Ambrulevičius šiam pasirodymui pasirinko „The Roop“ dainą „On Fire“ – tai buvo pirmas lietuvių pasirodymas su šiuo Eurovizijos hitu.

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės etapo finiše – Reed ir Ambrulevičiaus pasirodymas pagal The Roop

LRT MEDIATEKOJE įvedę „Dailusis čiuožimas“ arba tiesiog paspaudę šią nuorodą, galite matyti visų rungčių visus pasirodymus pasaulio taurės varžybose Maskvoje.