Sportas

2016.02.18 10:00

Į „Rockets“ sugrįžtančiam D. Motiejūnui – malonus trenerio pažadas

15min.lt2016.02.18 10:00

21 NBA rungtynes nuo gruodžio 31-osios praleidęs Donatas Motiejūnas grįžta į „Houston Rockets“ rikiuotę. 25-erių lietuvis skris su komanda į Finiksą, kur po pusantro mėnesio pertraukos vėl išbėgs į aikštę su „Rockets“ apranga. Prieš sugrįžimą D. Motiejūnas sulaukė gerų trenerio J. B. Bickerstaffo žodžių.

D.Motiejūnas dėl atsinaujinusių nugaros skausmų ilgai nepadėjo „Rockets“ komandai, bet žaidimo praktiką atgaivino ketverias rungtynes sužaisdamas Plėtojimosi lygoje. Per 25 minutes jis rinko vid. po 13 taškų, atkovojo 4,8 kamuolio ir atliko po 3 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“ treneris J. B. Bickerstaffas džiaugėsi, kad D.Motiejūnas tokiu būdu susigrąžino žaidimo skonį. O ateityje jam žada daug minučių.

„Jis buvo didžiulė dalis to, ką pasiekėme praėjusį sezoną. Todėl turime padėti jam sugrįžti į buvusį lygį. Ir jis gaus minučių“, – žadėjo J. B. Bickerstaffas.

Nors Donato sprendimas įgyti praktikos Plėtojimosi lygoje NBA pasaulyje nėra tradicinis, treneris įžvelgė tik pozityvių dalykų.

„Jis gavo didelį minučių skaičių ir vėl pajuto žaidimo skonį. Aišku, tam reikės daugiau nei trejų rungtynių. Bet manau, kad pažaidęs po daugiau nei 20 minučių jis dabar geresnėje pozicijoje, nei tada, kai grįžęs po traumos žaidė po 6 minutes“, – pasakojo J. B. Bickerstaffas.

„Rockets“ ir „Suns“ dvikovą Lietuvos laiku įvyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.