Sportas

2020.11.22 23:57

Puikiai finaliniame mače atsitiesęs rusas – baigiamojo ATP metų turnyro čempionas

LRT.lt2020.11.22 23:57

Rusų tenisininkas Daniilas Medvedevas sekmadienio vakarą įsimins ilgam – būtent šįvakar jis tapo ATP baigiamojo metų turnyro čempionu ir taip iškovojo didžiausią savo karjeros pergalę.

Finaliniame mače jis 4-6, 7-6, 6-4 nugalėjo Dominicą Thiemą iš Austrijos.

Antrame sete D. Thiemas galėjo pelnyti lemiamą tašką, tačiau leido varžovui atsitiesti, o jis savo progos nepaleido ir lemiamame sete įrodė savo pranašumą.

Tai – pirmas tokio rango trofėjus D. Medvedevo karjeroje, metus jis užbaigs pasauliniame reitinge užimdamas ketvirtąją vietą.

Įdomu tai, kad D. Medvedevas tapo pirmuoju sportininku, baigiamajame metų turnyre nugalėjusiu tris pajėgiausius planetos žaidėjus – anksčiau jis nugalėjo ir Rafaelį Nadalį, ir Novaką Džokovičių.

Verta paminėti, jog šių metų pabaigoje rusas demonstravo įspūdingą formą – prieš tai nuo praėjusio lapkričio iki šio spalio jis nebuvo įveikęs nė vieno žaidėjo iš pirmojo dešimtuko, o per paskutines keturias savaites patiesė net septynis.

Visgi nuliūsti nereiktų ir D. Thiemui – šiemet jis pasiekė du „Didžiojo kirčių“ turnyrų finalus. Metų pradžioje jis „Australian Open“ finale nusileido Novakui Džokovičiui, o visai neseniai tapo „US Open“ laimėtoju.