2020.11.22 23:10

Pusės startinės sudėties neturėję čempionai Anglijoje be problemų nugalėjo „lapes“

visi rezultatai
LRT.lt2020.11.22 23:10

Svarbią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo čempionų titulą ginantys „Liverpool“ futbolininkai, savo stadione netikėtai lengvai 3:0 sutriuškinę „Leicester City“ ekipą.

Po laimėjimo Jurgeno Kloppo auklėtiniai taškais susilygino su pirmaujančia „Tottenham Hotspur“ vienuolike, tačiau dėl prastesnio įvarčių santykio lieka antroje vietoje.

Šiame mače favoritai negalėjo verstis visa galybe pagrindinės sudėties žaidėjų – rungtyniauti negalėjo gynėjai Trentas Alexanderis-Arnoldas, Joe Gomezas ir Virgilas van Dijkas, komandos kapitonas Jordanas Hendersonas bei vienas iš atakos lyderių Mohamedas Salah.

Tačiau net ir neturėdamas svarbių žaidėjų, „Liverpool“ dominavo praktiškai visų rungtynių metu ir jų persvara abejonių nesukėlė.

Pirmajame kėlinyje svečių gynėjas Jonny Evansas nukreipė kamuolį į savus vartus, o pačioje kėlinio pabaigoje Liverpulio komandos persvarą padidino Diogo Jota – 2:0.

Po pertraukos situacija ženkliai nesikeitė – šeimininkai toliau diktavo savo sąlygas, o trečią ir paskutinį rungtynių įvartį mačui jau einant į pabaigą pelnė Roberto Firmino.

Bene vienintelis deguto šaukštas šioje pergalėje – antrame kėlinyje dėl traumos vokiečiui teko iš sudėties išimti ir dar vieną vidurio saugą Naby Keita.

Kitame mače taškus prarado Londono „Arsenal“ išvykoje be įvarčių išsiskyrė su „Leeds United“. Negana to, „kanonieriai“ mačą turėjo baigti mažumoje, mat raudoną kortelę už smūgį varžovui galva prieš save išvydo Nicolasas Pepe.

Liverpulio „Everton“ išvykoje 3:2 palaužė Londono „Fulham“, o „West Ham United“ išvykoje 1:0 nugalėjo sezono starte stringančius „Sheffield United“.