Sportas

2020.11.22 16:26

Maslobojevą nustebino „dovanos“ iš Vyriausybės: už pasaulio čempiono vardą – Skvernelio padėkos raštas ir gertuvė

LRT.lt2020.11.22 16:26

Už pasaulio čempiono titulą – gertuvė ir padėka. Tokio įvertinimo sulaukė pasaulio kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas, feisbuke pasidalinęs sarkastiška žinutę apie įvertinimą iš premjero Sauliaus Skvernelio.

Praėjusių metų spalį Sergejus Maslobojevas tapo WAKO pasaulio kikbokso čempionu ir, praėjus metams, sulaukė įvertinimo iš šalies premjero Sauliaus Skvernelio.

Tiesa, tas įvertinimas apsiribojo tik gertuve ir padėka, tad sportininkas netruko žinute pasidalinti ir socialiniuose tinkluose.

„Pagaliau dakeliavo ir iki manęs padėka iš Premjero ministro Sauliaus Skvernelio už tapimą vieninteliu Lietuvos atstovu tapusiu WAKO Pasaulio čempionu (net dukart). Padėka ir gertuvė už ilgus, įtemptas ir kupinus vilties metus Tėvynės labui paaukotus. Ačiū“, – sarkastiškai rašė sportininkas.

K-1 svorio kategorijos iki 91 kg finale mūsų tautietis tąsyk kovėsi su ukrainiečiu Aromanu Ščerbatiuku.Kova nuo pat pradžių buvo apylygė.

Abu kovotojai drąsiai atakavo vienas kitą, tačiau nokautų nebuvo. Lietuvis triumfavo po visų trijų teisėjų vieningo sprendimo – 3:0 (6:3, 6:4, 10:7).

Ukrainietis 2017-aisiais tapo WAKO pasaulio čempionu. Lietuvis taip pat turi šio renginio aukso medalį – jį S. Maslobojevas iškovojo 2013 metais.

Ant premjero skirtos padėkos puikavosi trumpa sveikinimo žinutė.

„Sveikinu Jus 2019 m. pasaulio kikbokso čempionate K 1 rungtyje (svorio kategorija iki 91 kg) iškovojus I vietą ir nuoširdžiai dėkoju už Jūsų indėlį į šalies sporto istoriją, aukščiausio meistriškumo siekį bei Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje“, – buvo rašoma padėkoje, be kurios sportininkas taip pat gavo ir gertuvę.