Sportas

2020.11.22 13:55

Pamatykite: Lietuvos šokėjų ant ledo poros pasirodymas pagal žymųjį hitą „On fire“

LRT.lt2020.11.22 13:55

Lietuvai atstovaujanti šokių ant ledo pora Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed sekmadienį baigė savo pasirodymą Maskvoje vykusiame pasaulio dailiojo čiuožimo taurės etape.

Paskutinę varžybų dieną dalyviai nebesivaržė, o susirinkusiems žiūrovams pademonstravo savo parodomąsias programas.

Ant ledo žengė ir S. Ambrulevičius su A. Reed, kurie parengė šokį pagal žymiąją grupės The Roop dainą „On Fire“.

Pora puikiai atkartojo populiariuosius dainos choreografinius judesius, o po pasirodymo sulaukė gausių arenoje susirinkusių žiūrovų aplodismentų.

Išvyskite Lietuvos poros pasirodymą savo akimis:

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės etapo finiše – Reed ir Ambrulevičiaus pasirodymas pagal The Roop

Penktadienį vykusioje šokių ant ledo trumpojoje programoje S. Ambrulevičius ir A. Reed surinko 72,43 taško ir tarp dešimties porų užėmė septintąją vietą.

Šeštadienį laisvojoje programoje Lietuvai atstovaujanti pora ant ledo pasirodė ketvirta ir savo šokiu surinko 110,13 balų.

Galutinėje įskaitoje pora iš viso surinko 182,56 balo ir galutinėje įskaitoje tarp dešimties porų finišavo septintoje pozicijoje.

LRT.lt primena, kad iš viso Didžiojo prizo varžybose buvo numatyti šeši etapai – JAV, Kanadoje, Kinijoje, Prancūzijoje, Rusijoje ir Japonijoje. Po jų gruodžio 10–13 dienomis buvo numatytas finalas ir vėl Kinijoje.

Visgi koronaviruso pandemija sąlygas kiek pakoregavo – turai Kanadoje, Prancūzijoje bei finalinis etapas Kinijoje jau buvo atšaukti.