2020.11.21 23:57

Centriniame mače Ispanijoje – toliau klumpančios „Barcelona“ ekipos nesėkmė Madride

LRT.lt2020.11.21 23:57

Ispanijos čempionate ir toliau vargsta „Barcelona“ futbolininkai. Šį kartą Ronaldo Koemano auklėtiniai išvykoje 0:1 pralaimėjo Madrido „Atletico“ futbolininkams ir toliau ieško savo žaidimo.

Katalonai po šios nesėkmės ir toliau rikiuojasi vos dešimtoje lentelės pozicijoje, tuo tarpu „Atletico“, iškovoję pergalę, taškais susilygino su lygoje pirmaujančia San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipa, bet dar turi ir rungtynes rezerve.

Vienintelį ir pergalingą įvartį sostinės komandai jau per pridėtą pirmo kėlinio laiką pelnė belgas Yannickas Carrasco.

Įdomu, kad komandos šiais kalendoriniais metais susitiko jau trečią kartą, tačiau „Barcelona“ neiškovojo nė vienos pergalės – du kartus laimėjimu džiaugėsi „Atletico“ vienas susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Daugkartiniams šalies čempionams pralaimėjimas gali būti ne blogiausia naujiena, mat antrajame kėlinyje skaudžią kelio traumą patyrė vienas komandos simbolių Gerardas Pique, kuris tęsti rungtynių negalėjo ir su skausmu veide buvo priverstas palikti aikštę.

Susitikimo su buvusiais komandos draugais nesulaukė ir „Atletico“ puolėjas Luisas Suarezas – urugvajietis vis dar nesulaukė neigiamo koronaviruso testo ir dalyvauti šiame susitikime negalėjo.