2020.11.21 23:43

Ronaldo dublis nukalė dar vieną „Juventus“ pergalę Italijoje

LRT.lt2020.11.21 23:43

Italijos čempionų titulo gynybą dar viena pergale pratęsė Turino „Juventus“, savo stadione šeštadienio vakarą 2:0 susitvarkęs su „Cagliari“ komandos pasipriešinimu.

Po šio laimėjimo, bent jau laikinai, Andrea Pirlo auklėtiniai pakilo į antrąją vietą lentelėje.

Kaip jau tampa įprasta, nugalėtojus į pergalę traukė Cristiano Ronaldo.

Puikią formą šiuo metu demonstruojantis futbolininkas pelnė abu komandos įvarčius ir tai padarė per trumpą, penkių minučių atkarpą pirmo kėlinio pabaigoje.

Po pertraukos svečiai sugebėjo pasižymėti savo tiksliu smūgiu, tačiau po VAR įsikišimo jis buvo atšauktas.

C. Ronaldo, pasveikęs po koronaviruso, jau spėjo sužaisti ketverias rungtynes su „Juventus“ marškinėliais ir per jas pasižymėjo penkiais tiksliais smūgiais.

Kitose dienos rungtynėse Romos „Lazio“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Crotone“, o Bergamo „Atalanta“, taip pat svečių stadione, be įvarčių išsiskyrė su Tito Krapiko atstovaujama „Spezia“.