2020.11.21 23:29

Įspūdingas Haalando šeštadienis – geriausio jaunojo žaidėjo titulas vakare pažymėtas „pokeriu“

debiutavo jauniausias žaidėjas Bundeslygos istorijoje
LRT.lt2020.11.21 23:29

Šis šeštadienis vienam ryškiausių pasaulio talentų Erlingui Haalandui įsimins ilgam – dieną jis buvo išrinktas geriausiu jaunuoju pasaulio futbolininku, o vakare pasismagino čempionato rungtynėse.

Šeštadieni paaiškėjo, kad būtent norvegui atiteko kasmetinis „Auksinio berniuko“ apdovanojimas, kuris kasmet yra skiriamas geriausiam jaunajam pasaulio žaidėjui.

Anksčiau šiuo prizu yra apdovanoti ir tokie futbolininkai, kaip Lionelis Messi, Wayne`as Rooney, Paulis Pogba ar Kylianas Mbappe.

Panašu, kad atšvęsti futbolininkas nusprendė dar tą pačią dieną – vakare vykusiose rungtynėse jis surengė fenomenalų pasirodymą ir ryškiausiai prisidėjo prie didelės komandos pergalės.

Jo atstovaujama Dortmundo „Borussia“ šeštadienio vakarą net 5:2 išvykoje sudorojo Berlyno „Hertha“ futbolininkus, o pats puolėjas varžovus nubaudė net keturiais tiksliais smūgiais.

Įdomu tai, kad visus keturis savo įvarčius snaiperis įmušė antrajame kėlinyje, per pusvalandžio atkarpą.

Šiose rungtynėse taip pat debiutavo jauniausias visų laikų Bundeslygos žaidėjas Youssoufa Moukoko.

Vos vakar 16-ąjį gimtadienį atšventęs jaunuolis aikštėje pasirodė paskutinėmis rungtynių minutėmis ir įsirašė savo vardą į istorijos metraščius.

Po šios pergalės „Borussia“ čempionate pakilo į antrąją vietą, mat Leipcigo „Red Bull“ prarado taškus išvykoje 1:1 sužaisdami su Frankfurto „Eintracht“.