2020.11.21 21:22

Apsukų nemažinantys „Tottenham“ namuose parbloškė ir Guardiolos auklėtinius

atnaujinta 23:55
LRT.lt2020.11.21 21:22

Puikią atkarpą išgyvenantis „Tottenham Hotspur“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje apsukų nemažina – Jose Mourinho auklėtiniai centriniame turo mače namuose 2:0 nugalėjo „Manchester City“.

Portugalo pergalė prieš vieną pagrindinių jo konkurentų Pepą Guardiolą padėjo Londono klubui bent laikinai šoktelti iki pirmos vietos.

Mačas šeimininkams prasidėjo puikiai, mat jau penktąją mačo minutę ekipos puolėjas Heung Min Sonas išvedė juos į priekį.

Kėliniui persivertus į antrą pusę atrodė, kad rezultatas buvo išlygintas, mat tiksliu smūgiu pasižymėjo „miestiečių“ gynėjas Aymericas Laporte.

Visgi, pasitaręs su VAR, dvikovos arbitras įžvelgė rezultatyvų perdavimą atlikusio Gabrielio Jesuso žaidimą ranka ir įvartį atšaukė.

Antrą ir lemiamą smūgį „Tottenham“ sudavė antrame kėlinyje.

Į greitą ataką pasileidęs Harry Kane`as perdavimu surado Giovani Lo Celso, o šis nesunkiai nuginklavo Edersoną ir taip įtvirtino savo ekipos pergalę.

Įdomu tai, kad argentinietis įvarčiu pasižymėjo vos pasirodęs aikštėje – tam jam neprireikė nė minutės.

Per likusį laiką svečiai pasižymėti nesugebėjo ir turėjo pripažinti nesėkmę.

Kitose turo rungtynėse Londono „Chelsea“ pratęsė solidžią formą ir išvykoje 2:0 nugalėjo „Newcastle“ futbolininkus, o „Brighton“ taip pat varžovų stadione 2:1 nugalėjo Birmingamo „Aston Villa“.

Paskutiniame turo mače „Manchester United“ savo stadione tik po sunkios bei atkaklios kovos ir Bruno Fernandeso realizuoto 11 metrų baudinio nugalėjo lygos naujokus WBA.