2020.11.21 19:21

Sunkus vakaras čempionams – taškus barstė ir „Bayern“, ir „Real“

LRT.lt2020.11.21 19:21

Po rinktinių pertraukos į futbolo aikštes grįžę stipriausių Europos futbolo lygų čempionai neišvengė nuostolių – taškus savo čempionatuose prarado ir Miuncheno „Bayern“, ir Madrido „Real“.

Vokietijos čempionai savo stadione tik 1:1 išsiskyrė su Brėmeno „Werder“.

Negana to, „Bayern“ kurį laiką buvo priversti vytis varžovus po to, kai pačioje pirmo kėlinio pabaigoje „Werder“ į priekį išvedė Maximilianas Eggesteinas.

Čempionai pusiausvyrą grąžino jau įsibėgėjus antram kėliniui, kai tiksliai mušė komandos krašto puolėjas Kingsley Comanas.

Per likusį laiką šeimininkai spaudė savo varžovus, tačiau išnaudoti teritorinės persvaros jiems nepavyko.

Negana to, mačas nesibaigė be nuostolių – dar neįpusėjus pirmajam kėliniui aikštę dėl traumos turėjo palikti ekipos gynėjas Lucasas Hernandezas.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Tuo tarpu Ispanijoje pergalės neiškovojo ir šios šalies čempionai Madrido „Real“. Zinedine`o Zidane`o auklėtiniai išvykoje 1:1 sužaidė su „Villarreal“.

Dvikovos pradžia svečiams susiklostė tobulai, mat jau antrą minutę juos į priekį išvedė dėl traumos nerungtyniavusį Karimą Benzemą pakeitęs puolėjas Mariano. Beje, snaiperiui tai buvo pirmasis įvartis už savo komandą nuo pat kovo mėnesio.

Visgi persvaros jiems išlaikyti nepavyko – antrame kėlinyje savo baudos aikštelėje prasižengė Madrido klubo vartininkas Thibautas Courtois, o prie 11 metrų žymos stojęs Gerardas Moreno neklydo ir išplėšė savo komandai tašką.

Tai buvo jau ketvirtasis 11 metrų baudinys, kurį „Real“ klubas užsidirbo į savo vartus per pastarąsias dvi rungtynes.