2020.11.21 10:00

Puikus sugrįžimas ir atkakli kova iki galo: gražiausi „Žalgirio“ kovos Milane momentai

LRT.lt2020.11.21 10:00

Kauno „Žalgirio“ (5-5) krepšininkai penktadienio vakarą Eurolygos rungtynėse Milane pademonstravo puikų charakterį ir panaikino dviženklį deficitą, tačiau to nepakako – 92:98 buvo nusileista Milano „AX Armani“ (4-3) klubui.

Pirmąjį kėlinį pradėję pakiliai kauniečiai po jo pirmavo 25:21, tačiau viskas pamažu pradėjo griūti antrame ketvirtyje.

Jame italai pataikė net 7 tolimus metimus iš 10 ir į ilgąją pertrauką jau išsinešė dviženklę persvarą (52:40).

Situacija nesitaisė ir po pertraukos, mat trečio ketvirčio pradžioje svečių deficitas šoktelėjo iki 20 (42:62).

Tačiau tada technine pražanga buvo nubaustas „Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris, o kauniečiai nuo to tarsi užsikūrė. Daugiausiai Roko Jokubaičio, Luko Lekavičiaus ir Augustine`o Rubito pastangomis žalgiriečiai pradėjo vytis varžovus ir jų pastangos galų gale buvo apdovanotos, mat paskutinio kėlinio viduryje rezultatas tapo lygus (77:77).

Visgi rungtynes sėkmingiau pabaigė savo gynėjų Malcolmo Delaney ir Kevino Punterio traukiami šeimininkai, kurie ir iškovojo pergalę.

LRT.lt kviečia atsiminti gražiausias rungtynių akimirkas, tarp kurių – Nigelo Hayeso bei Joffrey Lauvergne`o dėjimai, puikūs Luko Lekavičiaus reidai link krepšio ir Augustine`o Rubito kovos po krepšiu.

Milane – dar viena Kauno „Žalgirio“ nesėkmė ir ketvirtas pralaimėjimas iš eilės

Po rungtynių sporto komentatorius Rytis Kazlauskas ir krepšinio treneris Mindaugas Brazys laidoje „Eurolyga per LRT“ aptarė esminius dvikovos akcentus ir išskyrė geriausius kauniečių krepšininkus.

Eurolyga per LRT. Po skausmingo pralaimėjimo – Brazio komplimentai „Žalgirio“ charakteriui

Kitose rungtynėse geriausią savo sezono pasirodymą surengė Artūras Gudaitis, taip solidžiai prisidėjęs prie savo atstovaujamos Sankt Peterburgo „Zenit“ (4-2) pergalės.

Kitos savaitės „Žalgirio“ varžovai išvykoje 73:66 nugalėjo Berlyno ALBA (2-6), o lietuvis surinko 16 taškų, sugriebė 3 kamuolius, išprovokavo net 10 pražangų ir susitikimą baigė su 24 naudingumo balais.

„Žalgiris“ su „Zenit“ kausis ateinantį ketvirtadienį Kaune.

Berlyne – geriausias Gudaičio sezono mačas ir saldi Sankt Peterburgo „Zenit“ pergalė

Toliau pergalingą žygį tęsia Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (8-1), šį kartą namuose 76:65 susitvarkiusi su Belgrado „Crvena Zvezda“ (4-6).

Eurolygos lyderiai savo sąlygas diktavo visų rungtynių metu, o svečiams iš Serbijos tik mačo pabaigoje leido sumažinti atsilikimą.

Šaro auklėtiniai per devynias rungtynes iškovojo aštuonias pergales ir rikiuojasi lentelės viršūnėje.

Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ namuose sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“

Ir toliau iš nesėkmių liūno neiškopia Stambulo „Fenerbahče“ (4-6) su Edgaru Ulanovu. Prieš savaitę triuškinamai pralaimėję „Barcelona“ komandai, šį kartą turkai išvykoje krito ir prieš kitą Ispanijos grandą – išvykoje 74:94 buvo nusileista Madrido „Real“ (6-4).

E. Ulanovas surinko 3 taškus ir atkovojo tiek pat kamuolių.

Tuo tarpu „Real“ įžaidėjas Facundo Campazzo su komanda atsisveikino puikiu pasirodymu – surinko 7 taškus ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Krepšininko agentas patvirtino, kad argentinietis keliasi į NBA, kur prisijungs prie Denverio „Nuggets“, su kuria susitarė dėl dviejų metų sutarties.

Madrido „Real“ savo aikštėje be didesnio vargo sutriuškino Stambulo „Fenerbahče“

Įspūdinga drama užfiksuota Ispanijoje, kur vietos „Valencia“ (6-3) 82:80 nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (3-7).

Likus žaisti 7 sekundes šeimininkų ekipos krepšininkas Derrickas Williamsas tritaškiu išlygino rezultatą ties 80:80, „Maccabi“ savo atakoje suklydo ir Samas Van Rossomas dvitaškiu išplėšė pergalę šeimininkams.