Naujienų srautas

Sportas2016.02.17 16:07

Lietuvos dviračių sporto čempionė D. Tušlaitė susidūrė su automobiliu ir pateko į ligoninę

ldsf.lt, DELFI.lt 2016.02.17 16:07

Lietuvos plento dviračių grupinių lenktynių čempionei Daivai Tušlaitei teks atidėti sezono pradžią. 29-erių metų dviratininkė antradienį per treniruotę Italijoje susidūrė su lengvuoju automobiliu „Opel“. Per incidentą Italijos komandos „Inpa-Bianchi“ narei lūžo dešinė ranka.

„Susidūriau su staiga iš siauros gatvelės išsukusiu automobiliu. Mano greitis buvo nemažas. Viskas dar gana gerai baigėsi. Atsipirkau tik rankos lūžiu“, – pasakojo Daiva Tušlaitė. – Vakar (antradienį – DELFI) atstatė kaulus ir sugipsavo. Artimiausiu metu laukia operacija, kurios metu rankos kaulai bus sutvirtinti specialiomis plokštelėmis. Manau, kad po 10-12 dienų jau galėsiu pradėti treniruotis, o kovo 20 dieną tikiuosi startuoti lenktynėse Italijoje „Trofeo Alfredo Binda–Comune di Cittiglio“.

Praėjusį šeštadienį buvo surengtas „Inpa-Bianchi“ komandos pristatymas. Šį sezoną ekipai atstovaus šešių šalių – JAV, Lietuvos, Rumunijos, Švedijos, Ukrainos ir Italijos dviratininkės.

Pernai Ignalinoje šalies čempionės titulą pirmą kartą iškovojusi D. Tušlaitė praėjusį sezoną dvylika kartų finišavo pirmame dešimtuke, o tarp trijų geriausiųjų pateko penkis kartus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi