Sportas

2020.11.19 14:41

Arūnas Pukelis pasitraukė iš LFF viceprezidento pareigų

atnaujinta 14.53
LRT.lt2020.11.19 14:41

Lietuvos futbolo federacijoje – pasikeitimai. LRT.lt žiniomis, iš organizacijos viceprezidento posto nusprendė trauktis abejotinos reputacijos Tauragės verslininkas Arūnas Pukelis, nusikalstamo pasaulio aplinkoje žinomas Šviniaus pravarde.

Atnaujinta 14:53: šią žinią savo feisbuko paskyroje patvirtino ir pats A. Pukelis.

„Nenoriu, kad mano asmens adresu viešai skleidžiama netiesa, kuriamos sąmokslo teorijos, trukdytų organizacijos veiklai, galimai sumenkintų futbolo bendruomenės autoritetą.

Postai savaime man niekada nebuvo vertybė. Už žmogų turi kalbėti jo darbai, o ne pareigos. Todėl ir toliau liksiu aktyviu futbolo bendruomenės nariu, savo iniciatyvomis ir darbais prisidėsiu prie šio sporto stiprinimo mūsų šalyje“, – rašė A. Pukelis.

LFF viceprezidentu jis tapo tik 2019 metų balandžio 30 d., tačiau jo įgaliojimai, kaip ir kitų viceprezidentų, turėjo baigtis per LFF prezidento rinkimus šių metų rugpjūčio pirmąją. Jis buvo antrasis organizacijos viceprezidentas.

Vis dėlto LFF tik šiandien, lapkričio 19-ąją, Vykdomojo komiteto posėdyje pravedė naujų viceprezidentų rinkimus. A. Pukelis pats nebekandidatavo į šias pareigas.

Dėl šiuo metu dirbtinai eskaluojamos situacijos, surežisuoto šmeižto ir šlykštaus melo kampanijos, į kurią įtrauktos ir...

Posted by Arūnas Pukelis on 2020 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis

Tiesa, A. Pukelis lieka Tauragės futbolo federacijos prezidentu, tad automatiškai turi vietą ir LFF Vykdomajame komitete. Į šias pareigas jis išrinktas 2015 m. lapkritį.

Prieš metus A. Pukelio kandidatūrą LFF viceprezidento postui pateikė pats prezidentas Tomas Danilevičius.

Spalio 9 d. A. Pukeliui nepavyko išplėsti įtakos Lietuvos sporte – jis LTOK rinkimuose bandė patekti į organizacijos Vykdomojo komiteto narius.

LRT.lt žiniomis, A. Pukelis nebesiekti LFF viceprezidento posto nusprendė dėl pastaruoju metu sulaukiamo spaudimo, nenoro kenkti LFF įvaizdžiui.

Kartu su A. Pukeliu viceprezidentų pareigas ėjo Vidmantas Butkevičius (Salės futbolo asociacija) ir Gediminas Daukšys (Alytaus apskritis)

Vietoj jų išrinkti trys nauji viceprezidenatai – pirmuoju tapo N. Dagilis, antruoju išrinktas Mindaugas Bondauskis (Telšių apskritis), o trečiuoju patvirtintas Janas Nevoina (A lygos klubų asociacijos prezidentas).