2020.11.17 23:47

Tautų lyga: Vokietija beviltiškai kapituliavo Ispanijoje, portugalai paskutinę minutę palaužė kroatus

LRT.lt2020.11.17 23:47

UEFA tautų lygoje žaidžiami paskutiniai turai, o paskutinėse grupių etapo rungtynėse driokstelėjo Ispanijos rinktinė, kuri savo stadione be gailesčio 6:0 pervažiavo Vokietijos rinktinę.

Ispanai tokią triuškinamą pergalę iškovojo nepaisant to, kad Vokietijos ekipoje netrūko žvaigždžių – žaidė ir Manuelis Neueris, ir Leonas Goretzka, ir Timo Werneris, ir Serge`as Gnabry, ir Leroy`us Sane, ir Toni Kroosas.

Tačiau net ir tokiomis sąlygomis ispanai dominavo nuo pirmos iki paskutinės minutės ir tiesiog pervažiavo savo varžovus.

Tris įvarčius laimėtojams pelnė Ferranas Torresas, po vieną pridėjo Alvaro Morata, Rodri ir Mikelis Oyarzabalis.

Po šios pergalės ispanai savo grupėje peršoko tuos pačius vokiečius ir, laimėję savo grupės varžybas, iškovojo galimybę kitais metais kautis dėl pagrindinio Tautų lygos titulo.

Kitame susitikime kovingą pergalę iškovojo Portugalijos rinktinė, išvykoje 3:2 nugalėjusi Kroatijos vienuolikę

Šeimininkus į priekį dar pirmame kėlinyje išvedė Mateo Kovačičius, tačiau vėliau kroatų reikalai pasunkėjo, mat antro kėlinio starte už antrą geltoną kortelę iš aikštės išvytas buvo Marko Rogas.

Rubenas Diasas netrukus išlygino rezultatą, o Joao Felixas išvedė portugalus į priekį. Tačiau kroatai nebuvo linkę sudėti rankų ir M. Kovačičius antru savo įvarčiu vėl išlygino rezultatą.

Visgi paskutinis žodis čia priklausė portugalams – paskutinėmis mačo minutėmis gynėjas R. Diasas pelnė antrą savo įvartį ir išplėšė komandai dramatišką pergalę.

Tačiau turnyrine prasme ši pergalė didelės reikšmės neturės – grupę laimėjo prancūzai, kurie paskutiniame mače namuose 4:2 susitvarkė su Švedija.