2020.11.14 08:00

Pietų Amerikoje – Vidalio šou mače su Peru ir Kolumbijos rinktinės sutriuškinimas

LRT.lt2020.11.14 08:00

Šią naktį Pietų Amerikos zonoje buvo sužaistos dar trejos atrankos į 2022 metų pasaulio futbolo čempionatą rungtynės. Pergalėmis džiaugėsi Urugvajaus, Čilės ir Brazilijos komandos.

Pirmoje dvikovoje skaudų smūgį gavo Kolumbijos rinktinė, kuri namuose 0:3 nusileido Urugvajui.

Edinsono Cavani, Luiso Suarezo bei Darwino Nunezo įvarčiai lėmė antrąją urugvajiečių pergalę atrankos cikle.

Kitose puikiais įvarčiais pasižymėjusioje akistatoje susitiko Čilės ir Peru komandos. Pergalę 2:0 šventė čiliečiai.

Abu įvarčius pirmajame kėlinyje įmušė Milano „Inter“ klubo atstovas Arturo Vidalis.

Paskutinėje dvikovoje minimaliu skirtumu triumfavo Brazilijos rinktinė, rezultatu 1:0 įveikusi Venesuelą. Pergalingą įvartį 66-ąją minutę įmušė Roberto Firmino.