2020.11.11 23:39

Portugalija sumindė Europos nykštukus, estai krito po italų kojomis

kiti rezultatai
LRT.lt2020.11.11 23:39

Trečiadienį vakare Europos futbolo rinktinės išbandė jėgas tarpusavyje kontrolinėse rungtynėse. Intriguojanti dvikova įvyko Nyderlanduose, kur vietos olandai susigrūmė su Ispanijos rinktine.

Dvikova baigėsi taikiai – 1:1. Sergio Canalesas išvedė ispanus į priekį, tačiau antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Donny van de Beekas.

Karčią piliulę dvikovoje su Europos čempionais nurijo Andoros futbolininkai. Jie net 0:7 pralaimėjo Portugalijos rinktinei.

Antrajame kėlinyje po keitimo pasirodęs Cristiano Ronaldo pasižymėjo vienu tiksliu smūgiu. Dublį įmušė 28-erių metų puolėjas Paulinho.

Skaudų pralaimėjimą patyrė estai, išvykoje 0:4 nusileidę Italijai. Net du įvarčiai buvo įmušti nuo 11 metrų žymos, suklydus estams.

Lygiosiomis išsiskyrė kroatai ir turkai – rezultatyvi kova, pasibaigusi rezultatu 3:3.

Paskutinėje vakaro dvikovoje netikėtą antausį gavo Prancūzija, savo aikštėje 0:2 nusileidusi Suomijos žaidėjams.