Naujienų srautas

Sportas2016.02.09 08:30

Per košmariškas „Espanyol“ rungtynes G. Arlauskis patyrė traumą

15min.lt 2016.02.09 08:30

Po Barselonos „Espanyol“ nesėkmingų rungtynių su „Real Sociedad“ treneris Constantinas Galca paskelbė, kad Giedrius Arlauskis po pirmojo kėlinio buvo pakeistas ne dėl praleistų įvarčių, bet patirtos traumos.

Pirmajame kėlinyje G. Arlauskis per 8 minutes praleido du įvarčius ir po pirmojo kėlinio buvo pakeistas. „Espanyol“ patyrė skaudų pralaimėjimą 0:5.

Anot trenerio, lietuvis pats pasiprašė keitimo, nes patyrė kirkšnies traumą. Ar tai labai rimta trauma, paaiškės po tyrimų.

Treneris taip pat gynė savo pasirinkimą į vartus statyti G.Arlauskį, kuris iš viso per savo karjerą Ispanijos lygoje per 135 minutes praleido 8 įvarčius.

„Arla yra vartininkas, kuris turi daug patirties ir gerai valdo kamuolį. Jis patyrė traumą, todėl turėjome jį pakeisti“, – kalbėjo „Espanyol“ treneris.

Ispanijos žiniasklaida spėja, kad C. Galca gali netekti trenerio posto.

Naujoji G. Arlauskio atstovaujama komanda nelaimėjo paskutinių septynerių lygos rungtynių, o pergalės džiaugsmą patyrė dar prieš Kalėdas. Ta nesėkmių serija „Espanyol“ ekipą pasodino ant septynioliktojo laiptelio – šalia iškritimo zonos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi