Sportas

2013.02.28 10:36

R. Benitezas: švilpiantys sirgaliai gali nusiraminti – netrukus paliksiu „Chelsea“

eurofootball.lt2013.02.28 10:36

Rafaelis Benitezas patvirtino, kad pasibaigus šiam sezonui neliks prie Londono „Chelsea“ klubo vairo.

Rafaelis Benitezas patvirtino, kad pasibaigus šiam sezonui neliks prie Londono „Chelsea“ klubo vairo.

Lapkričio mėnesį komandos vairą iš Roberto Di Matteo perėmęs ispanas kalbėdamas su žurnalistais po pergalės Anglijos FA taurės turnyre prieš „Middlesbrough“ neslėpė pykčio.

„Buvau paskirtas į laikinojo trenerio pareigas ir laikau tai didele klaida, – sakė R. Benitezas. – Esu profesionalas ir iš visų jėgų dirbsiu savo darbą iki galo, o pasibaigus sezonui išvyksiu.“

Specialistas taip pat nepagailėjo karčių žodžių „Chelsea“ gerbėjams, kurie nuo pat jo paskyrimo dažniau nušvilpinėjo trenerį, nei palaikė komandą. Tas pats vyko ir trečiadienio dvikovos metu.

„Esu nusivylęs kai kuriais aistruoliais. Jie turi palaikyti ekipą, o ne gaišti laiką piešdami įžeidžiančius plakatus ar skanduodami skanduotes, – tikino strategas. – Jiems nėra ko nerimauti, aš pasitrauksiu.“

„Jei nelaimėsime Anglijos čempionų titulo, tai privalome iškovoti vietą Čempionų lygoje. O toks sirgalių dainavimas ir nuolatinis skundimasis tikrai nepadės. Man patinka čia dirbti, nors ir nuolatos skleidžiami gandai apie kylančias problemas“, – kalbėjo R. Benitezas.  

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt