Sportas

2016.02.08 14:21

Blogą naujieną išgirdęs D. Lavrinovičius nepasiduoda

Darjušą Lavrinovičių iš vėžių išmušė trauma. Pirmadienį atlikti išsamūs tyrimai parodė, kad Emilijos Redžo vidurio puolėjui įplyšo meniskas ir 36-erių lietuviui reikės operacijos. „Ramina mane. Bet sako, kad turėčiau užtrukti iki mėnesio“, – nusiminęs 24sek sakė D. Lavrinovičius.

Tiksli D. Lavrinovičiaus sugrįžimo į aikštę data neprognozuojama, bet skelbiama, kad krepšininko būklė iš naujo bus įvertinta praėjus 30 dienų nuo operacijos.

Tai reiškia, kad D. Lavrinovičius nerungtyniaus bent iki kovo vidurio.

Traumą aukštaūgis patyrė sekmadienį, rungtynėse su Kapo di Orlando „Betaland“. „Grissin Bon“ klubo treneris vėliau pripažino, kad D. Lavrinovičius žaidė nepaisydamas skausmų.

Rizika kainavo brangiai.

„Jau pirmą rungtynių minutę pajutau, kad nutiko kažkas tokio, dėl ko reikės medikų pagalbos“, – prisipažino D. Lavrinovičius.

D. Lavrinovičius skausmus jautė dar prieš rungtynes, bet kadangi susitikimas  „Grissin Bon“ komandai klostėsi nesėkmingai, treneris paprašė lietuvio pagalbos.

„Pasakiau, kad kiek galėsiu, tiek padėsiu. Daktarai prieš rungtynes sakė, kad jei nebijau skausmo, žaisti galiu. Sakė, kad išeidamas į aikštę labai blogai nepadarysiu. Tai ir sužaidžiau 20 minučių“, – 24sek pasakojo D. Lavrinovičius, traumuotas pelnęs 7 taškus, atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

D. Lavrinovičius neišvyko su „Grissin Bon“ į Izmirą, kur italai su „Karšiyaka“ žais lemiamą Europos taurės mačą. Pergalės kaina – patekimas į aštuntfinalį.

„Grisson Bon“ klubą išguldė traumos. Per vieną savaitę susižeidė Stefano Gentile, Vladimiras Veremejenko, Pietro Aradori. Prie traumuotųjų sąrašo prisijungė ir Darjušas.

Jis net nežino, ar „Grissin Bon“ surinks aštuonis privalomus registruoti žaidėjus, kad Turkijoje išvengtų techninio pralaimėjimo 0–20.

„Neturime žaidėjų ne tik treniruotėms, bet ir rungtynėms. Klubas kviečiasi jaunus krepšininkus iš antrosios komandos. Net nežinau, ką paėmė į Izmirą. Tokie reikalai...“ – nusiminęs kalbėjo D.Lavrinovičius.

Bet 36-erių vidurio puolėjas stengiasi niekada neprarasti ūpo: „Stengsiuosi daryti viską, kad atsigaučiau ir vėl žaisčiau“.

212 cm ūgio lietuvis šį sezoną Italijos čempionate per 17 minučių spėja rinkti vid. 10,7 taško ir atkovoti 4,4 kamuolio.