2020.11.07 23:43

Solidžiai sužaidęs Giedraitis prisidėjo prie pergalės mače su Kulbokos ekipa

LRT.lt2020.11.07 23:43

Dar vieną pergalę Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (7-3) komanda, savo arenoje 82:68 (25:18, 19:12, 22:18, 16:20) susitvarkiusi su Bilbao „RETAbet“ (1-7) ekipa, kuriai atstovauja Arnoldas Kulboka.

Rokas Giedraitis nugalėtojų komandoje žaidė 27 minutes ir pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tadas Sedekerskis rungtyniavo daugiau nei 12 minučių, bet per tą laiką taškais nepasižymėjo ir atkovojo 5 kamuolius.

Bilbao ekipoje A. Kulboka žaidė daugiau nei 26 minutes ir jas išnaudojo pelnydamas 7 taškus (3/4 dvit.) bei atkovodamas tiek pat kamuolių.

Dabartiniai Ispanijos čempionai savo sąlygas rungtynėse diktavo kone nuo pirmos minutės ir tik paskutiniame ketvirtyje šiek tiek atleidę vadeles leido varžovams truputį sumažinti savo turimą deficitą.

„Baskonia“: Achille Polonara (8 atk. kam, 27 naud.) ir Luca Vildoza (5 rez. perd.) po 17, Rokas Giedraitis 13, Alecas Petersas 9.

„RETAbet“: Jaylonas Brownas 19, Jonathanas Rousselle (7 rez. perd., 20 naud.) ir Ondrejus Balvinas (7 atk. kam., 20 naud.) po 13, Arnoldas Kulboka 7.