Sportas

2016.02.05 22:43

Š. Jasikevičius prisiėmė kaltę dėl triuškinamo „Žalgirio“ pralaimėjimo

Kauno „Žalgirio“ krepšininkams penktadienį nepavyko nė iš tolo prilygti Maskvos CSKA komandai Eurolygos TOP-16 etapo F grupės rungtynėse namuose – 59:94.

Po skaudaus pralaimėjimo vyriausiasis „Žalgirio“ treneris 39-erių metų Šarūnas Jasikevičius neslėpė nusivylimo.
 
„Labai gaila, kad nepavyko sukurti intrigos. Noriu padėkoti sirgaliams, kurie užpildė areną, bet, jei mes atsiliekame, tai ir sirgaliams sunku. Apie varžybas sunku kalbėti. Mažiau kovėmės nei planavome. Prieš tokias komandas mes parodėme, kad galime kažką atlikti, bet per mano darbo mėnesį dar neradau kelio pakeisti žaidėjų mentaliteto. Tai ne tik krepšinis – tai didelis darbas ir kova. Šioje vietoje aš kažkur nedadirbu. Su tokiomis Europos elito komandomis mes galime žaisti geriau“, – teigė „Žalgirio“ strategas Š. Jasikevičius.
 
Po triuškinamos pergalės CSKA atstovai išliko mandagūs.
 
„Žinojome, ko tikėtis Kaune. Džiaugiuosi, kad šiandien rungtyniavome gerai ir pasiekėme pergalę“, – teigė CSKA aukštaūgis Joelis Freelandas.
 
„Sveikinu savo komandą su puikia pergale. Gerbiame „Žalgirį“. Analizavome kauniečių žaidimą, ypač žaidžiant namuose, kur sirgaliai suteikia papildomų jėgų. Tačiau šiandien pavyko „Žalgirį“ sustabdyti ir tuo džiaugiuosi“, – spaudos konferencijoje kalbėjo CSKA strategas Dimitris Itoudis.
 
Tuo tarpu „Žalgirio“ stovykloje nuotaikos buvo priešingos.
 
„Nežinau, kas nutiko. Ruošėmės kaip ir visoms rungtynėms. Nereikia ieškoti pasiteisinimų, tiesiog darėme per daug klaidų, prastai gynėmės, kova dėl kamuolių, sprendimai. Prastos rungtynės. Treniruojamės gerai, tačiau į rungtynes nepavyksta perkelti gero žaidimo. Reikia žiūrėti rungtynes ir analizuoti klaidas“, – teigė Paulius Jankūnas.
 
„Sužaidėme tragiškai. Varžovas buvo visa galva aukščiau. Jie primetė mums savo taisykles, pagal kurias mes ir žaidėme – nieko negalėjome padaryti. Jų ir biudžetas didesnis, bet ir atvyko su daug didesniu noru žaisti“, – kalbėjo Edgaras Ulanovas.