2020.11.05 21:56

Jasikevičiaus auklėtiniai dominavo Berlyne, Stambule rungtynių didvyriu tapo „Anadolu Efes“ prancūzas

LRT.lt2020.11.05 21:56

Šią savaitę Eurolygoje žaidžiami septintojo turo susitikimai. Įtikinamą pergalę Berlyne iškovojo Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai, o Stambule sužaistas kvapą gniaužiantis krepšinio trileris.

Penktąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (6-1). Lietuvio auklėtiniai išvykoje net 36 taškų skirtumu – 103:67 (30:18, 26:18, 23:15, 24:16) sutriuškino Berlyno ALBA (1-4) klubą.

Fenomenaliai puolime ir gynyboje žaidusi „Barcelona“ nepaliko vilčių ALBA ekipai

ALBA krepšininkai Katalonijos ekipai priešinosi tik pirmojo kėlinio pirmoje pusėje. Po spurto 12:2 svečiai nutolo (20:12) ir iki pat susitikimo pabaigos didino savo persvarą.

„Barcelona“ fantastiškai atakavo iš žaidimo ir pataikė 73,7 proc. dvitaškių bei 52,2 proc. tritaškių metimų. Šeimininkai realizavo tik 6 tritaškius iš 24 (25 proc.).

Nugalėtojų gretose laiko aikštėje gavo visi rungtynėms registruoti žaidėjai. Mažiausiai rungtyniavęs krepšininkas – Leandro Bolmaro žaidė beveik 11 minučių, daugiausiai žaidęs – Thomas Huertelis – beveik 21 minutę.

Berlyno ALBA: Simone Fontecchio 17 taškų, Benas Lamersas 12, Luke`as Sikma 10.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 18 taškų, Alexas Abrinesas 17, Pierre`as Oriola 12.

Trečiąją pergalę šeštose Eurolygos rungtynėse iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (3-3) klubas, namuose 91:89 (22:24, 27:26, 18:22, 24:17) įveikęs Tel Avivo „Maccabi“ (2-5) krepšininkus.

„Maccabi“ ekipa ir toliau buksuoja šiame Eurolygos sezone. Ioannio Sfairopoulo auklėtiniams tai buvo jau trečioji nesėkmė iš eilės.

Susitikimo herojumi tapo prancūzas R. Beaubois, pelnęs 23 taškus, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 36 naudingumo balus. R. Beaubois surinko rekordinį karjeros naudingumo balų kraitį.

Gynėjas pataikė lemiamą susitikimo metimą ir blokavo pergalingu galėjusį tapti S. Wilbekino tritaškį.

„Anadolu Efes“ pergalę prieš „Maccabi“ išplėšė dėka prancūzo dvitaškio ir bloko paskutinę sekundę

Ketvirtojo kėlinio metu Tek Avivo komanda buvo susikrovusi penkių taškų pranašumą (78:73), tačiau Tiboro Pleisso ir Adrieno Moermano vedami šeimininkai išsiveržė į priekį – 80:78.

Po šios „Anadolu Efes“ atkarpos žaidimas aikštėje išsilygino, o prasidėjus paskutinei susitikimo minutei rezultatas buvo lygus – 89:89.

Likus žaisti 23 sekundes, turkų ekipos gretose dvitaškį pelnė Rodrigue`as Beaubois – 91:89.

„Maccabi“ savo atsakymui turėjo užtektinai laiko, tačiau Elijah Bryantas prarado kamuolį. Stambulo ekipa atsakė netiksliu A. Moermano metimu.

Per likusias 6 sekundes svečius dar galėjo išgelbėti Scottie Wilbekinas, paleidęs tritaškį, tačiau jo metimą blokavo susitikimo didvyriu tapęs R. Beaubois.

Stambulo „Anadolu Efes“: Rodrigue`as Beaubois 23 taškai, Tiboras Pleissas 20, Adrienas Moermanas 17, Krunoslavas Simonas 13.

Tel Avivo „Maccabi“: Elijah Bryantas 22 taškai, Scottie Wilbekinas 15, Tyleris Dorsey 14, Ante Žižičius 10.