2020.11.05 20:46

Į Eurolygą sugrįžęs Gudaičio klubas patyrė pirmąją sezono nesėkmę

LRT.lt2020.11.05 20:46

Beveik mėnesį nerungtyniavę Sankt Peterburgo „Zenit“ (1-2) krepšininkai sugrįžimą į Eurolygą pažymėjo pralaimėjimu. Xavio Pascualio auklėtiniai namų arenoje 66:75 (20:19, 7:22, 16:17, 23:17) pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ (4-3) klubui.

Rusijos komandai atstovaujantis lietuvis Artūras Gudaitis per kiek daugiau nei 15 minučių susitikime pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo kamuolį ir surinko 7 naudingumo balus.

Po pertraukos į Eurolygą grįžęs „Zenit“ su Gudaičiu namuose nusileido „Olympiakos“ ekipai

Į duobę dvikovoje „Zenit“ krito antrajame kėlinyje, kuriame surinko tik 7 taškus. „Olympiakos“ po pirmosios mačo dalies pirmavo dviženkliu skirtumu 41:27.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir trečiojo kėlinio metu, o prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui „Olympiakos“ persvara buvo išaugusi iki rekordinių aukštumų – 60:43.

Tiesa, sunkiausiu metu „Zenit“ sugebėjo mobilizuotis ir po 10-ies Billy Barono taškų serijos ir kitų žaidėjų indėlio spurtavo rezultatu 17:3 bei sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 60:63.

Visgi Pirėjo ekipą į priekį patraukė tritaškį pataikęs Sasha Vezenkovas bei erdvių šeimininkų baudos aikštelėje atradę graikų komandos žaidėjai. Susigražinę saugesnį pranašumą, Pirėjo ekipos krepšininkai iškovojo ketvirtąją šio sezono pergalę.

Sankt Peterburgo „Zenit“: Billy Baronas 13 taškų, Austinas Hollinsas 12, Willas Thomasas ir Alexas Poythressas po 7.

Pirėjo „Olympiakos“: Hassanas Martinas 16 taškų, Shaquielle`as McKissicas 11.