Sportas

2020.11.05 20:30

„Real“ treneris nukėlė kepurę prieš „Žalgirį“: žaisti Kaune yra visada sunku

LRT.lt2020.11.05 20:30

Naująjį Eurolygos sezoną tik dviem laimėjimais iš šešių galimų pradėjusi Madrido „Real“ ekipa pergalių kraitį sieks papildyti penktadienį, kai Kaune bandys išlaikyti vietos „Žalgirio“ klubo išbandymą.

Tiesioginę Kauno „Žalgirio“ ir Madrido „Real“ rungtynių transliaciją penktadienį nuo 19:35 val. tiesiogiai stebėkite per LRT TELEVIZIJĄ ir portalą LRT.lt.

Prieš dvikovą su Martino Schillerio auklėtiniais „Real“ antradienį sužaidė Ispanijos čempionato susitikimą su „Bilbao“ klubu bei iškovojo sunkią pergalę – 85:83.

Prieš dvikovą su turnyre pirmaujančiais kauniečiais vyriausiasis Madrido klubo treneris Pablo Laso gyrė kauniečius ir pabrėžė – iškovoti pergalę Kaune yra visuomet sunku.

„Po vakarykščių rungtynių vėlai grįžome į viešbutį ir jau nusiteikėme dvikovai su „Žalgiriu“. Atsigavome ir dar spėjome surengti treniruotę. „Žalgiris“ šį Eurolygos sezoną pradėjo demonstruojamas puikų ir pergalingą krepšinį. Namuose jie atrodo solidžiai.

Mums tai bus sunkus išbandymas, bet žinau, kad mano komanda bus atsigavusi ir tikiuosi, kad sužaisime geras rungtynes. Žaisti Kaune kaip visada bus sunku. „Žalgiris“ visada demonstruoja gerą kovą, o šiame sezone jie demonstruoja stabilumą, todėl jie ir yra turnyro lyderiai.

Jie sugeba sukurti geras puolimo situacijas, todėl turi gerą pataikymo procentą“, - tvirtino P. Laso.

„Real“ specialistui pritarė ir gynėjas Sergio Llullas, kuris šiame Eurolygos sezone yra trečias pagal rezultatyvumą Madrido ekipos žaidėjas, renkantis po 11,4 taško.

„Mūsų laukia sunkios rungtynės Kaune. „Žalgiris“ – stipri komanda, puikiai pradėjusi šį Eurolygos sezoną. Turėsime sužaisti puikias 40 minučių, jeigu norime iškovoti pergalę. Aikštėje sutiks penki krepšininkai prieš penkis, todėl turime būti geresni nei varžovai“, – kalbėjo S. Llullas.