Sportas

2020.11.05 16:29

Rapšys juokavo apie stabtelėjimą varžybose: užsimaniau pažiūreti, kur yra mano konkurentai

LRT.lt2020.11.05 16:29

Ketvirtadienį Budaepšte (Vengrija) prasidėjusiame 7-ajame šio sezono Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) mače Danas Rapšys išvengė blogiausio scenarijaus patekęs į kuriozišką situaciją, į kurią šmaikščiai sureagavo feisbuke.

Lietuvis dar kartą ISL varžybose laimėjo 400 m laisvuoju stiliumi rungtį, tačiau šįkart, nuplaukęs 350 m, D. Rapšys sustojo, pamanęs, kad įveikė visą nuotolį. Panevėžiečiui teko skubiai tęsti rungtį, kurioje iki sustojimo jis turėjo saugų 6 sekundžių pranašumą.

Tas mano trečias 400 m l/s plaukimas Budapešte buvo smagus. Po 350 m užsimaniau sustoti ir pažiūreti, kur yra mano...

Posted by Danas Rapšys on 2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis

D. Rapšiui, nepaisant tokios rungties eigos, pavyko tapti nugalėtoju ir atstovaujamai „Energy Standart“ komandai uždirbti 10 taškų. Lietuvis nuotolį įveikė per 3 min. 40,83 sek. Nuo jo tik 0,10 sek. atsiliko Zane`as Grothe‘as (3:40,93). Trečioje vietoje liko Velimiras Stjepanovičius (3:41,86).

„Tas mano trečias 400 m laisvuoju stiliumi rungties plaukimas Budapešte buvo smagus. Po 350 m užsimaniau sustoti ir pažiūreti, kur yra mano konkurentai. Juokauju, man dar nebuvo buvo tokio dalyko tokiose varžybose. Šiandien atsitiko – apsiskaičiavau kiek liko metrų ir sustojau.

Gerai, kad turiu geriausią komandą, kuri iškart ėmė rėkti ir mosikuoti rankomis! Tada tikrai supratau, kad čia ne finišas, o kažkas ne taip ir tikriausiai, kad liko dar 50 m. Tad „pailsėjus” 5 sekundes teko lėkti vėl ir laimėti rungtį.

Dėkui „Energy Standart“ komandai, kuri padėjo laimėti, ir atsiprašau ruso Aleksandro Krasnycho, kuris žiūrėdamas į mane sustojo ir pamanė, kad taip pat baigė rungtį. Tad teko ir jam finišuoti likusius 50 m. Na, bent jau visiems buvo linksma ir visi sveikai pasijuokėme. Daugiau tokių juokelių, tikiuosi, nebus“, – savo asmeninėje feisbuko paskyroje įspūdžiais dalijosi D. Rapšys.

Penktadienį D. Rapšys pratęs pasirodymą septintajame ISL varžybų etape ir dalyvaus 200 m laisvuoju stiliumi rungties plaukime.