2020.11.05 08:12

Prieš akistatą su „Žalgiriu“ – sunki Pablo Laso auklėtinių pergalė Ispanijoje

LRT.lt2020.11.05 08:12

Madrido „Real“ (9-0) Ispanijos krepšinio pirmenybėse toliau žygiuoja pergalingu keliu, tačiau paskutinėse rungtynėse teko kaip reikiant paprakaituoti.

Pablo Laso treniruojami „baltieji“ ketvirtadienį vakare išvykoje 85:83 (23:12, 21:17, 14:31, 27:23) palaužė Arnoldo Kulbokos atstovaujamą Bilbao „RETAbet“ (1-6) komandą.

Madrido ekipa per pirmąją rungtynių pusę susikrovė 15 taškų persvarą, tačiau Bilbao komanda surengė įspūdingą spurtą trečiajame kėlinyje – 31:14.

Jau prasidėjus ketvirtajam kėliniui „RETAbet“ pirmavo 2 taškų persvara, tačiau pačioje susitikimo pabaigoje „Real“ krepšininkams pavyko išnešti sveiką kailį.

Pralaimėtojų gretose A. Kulboka žaidė 17 minčių, pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 6 naudingumo balus.

„Real“ ekipoje su 16 taškų geriausiai pasirodė Trey Thompkinsas.

Madrido komanda atsipūsti kada neturės – jau penktadienį jų laukia dvikova Kaune su vietos „Žalgiriu“.

„RETAbet“: Ondrejus Balvinas 18 (8/12 dvit.), Jaylonas Brownas (3/7 dvit.) ir Jonathanas Rousselle po 16, Ludvigas Hakansonas 14 (3/6 trit.).

„Real“: Trey Thompkinsas 16 (3/4 trit.), Sergio Llullas 14 (3/6 trit.), Carlosas Alocenas ir Jaycee Carrollas po 10.