Sportas

2020.11.04 10:37

Prieš merginą smurtavęs Giggsas laikinai nušalintas nuo Velso rinktinės trenerio pareigų

LRT.lt2020.11.04 10:37

„Manchester United“ legenda Ryanas Giggsas dėl įtarimų smurtavimu prieš savo partnerę yra nušalinamas nuo Velso rinktinės vyr. trenerio pareigų artimiausioms trejoms rungtynėms, praneša „The Guardian“.

Sekmadienį R. Giggsas buvo areštuotas dėl įtarimų smurtu prieš merginą Kate Greville. Buvęs futbolininkas kaltinimus neigia.

Vis dėlto gimtosios Velso rinktinės vyr. treneriu dirbantis R. Giggsas yra nušalinamas artimiausioms valų rungtynėms lapkričio mėnesį.

Kaip praneša Velso futbolo asociacija, artimiausiuose mačuose rinktinei vadovaus R. Giggso asistentai – Robertas Page`as ir Albertas Stuivenbergas. Pastarasis dirba ir Londono „Arsenal“ klube, trenerio Mikelio Artetos asistentu.

Velso futbolininkai lapkritį žais su JAV, Airijos ir Suomijos rinktinėmis.

46 m. R. Giggsas buvo sulaikytas sekmadienį Mančesteryje ir vėliau paleistas už užstatą. Jam pateikti kaltinimai smurtu. Policija teigia, kad nukentėjusioji yra mergina, medicininės pagalbos jai neprireikė.

Visą karjerą „Manchester United“ klube praleidęs R. Giggsas karjerą baigė 2014 m. Tada laikinai net buvo vyriausiasis komandos treneris, 2016–2018 dirbo asistentu, o nuo 2018-ųjų ėmė vadovauti Velso rinktinei.

Nuo 2007 iki 2017 m. jis buvo vedęs, su buvusia žmona Stacey Cooke jie susilaukė dviejų vaikų. Vėliau paaiškėjo, kad R. Giggsas net 8 metus palaikė santykius su tuometine savo brolio Rhodri žmona. Dėl šio skandalo Ryano yra išsižadėjęs pats tėvas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt