Sportas

2016.02.03 15:45

R. Federeris buvo operuotas ir kurį laiką nežais

DELFI.lt 2016.02.03 15:45

Trečiai pasaulio teniso raketei 34-erių metų šveicarui Rogeriui Federeriui buvo atlikta operacija ir į kortą jis žada grįžti „kaip galima anksčiau“.

Šia informacija R. Federeris pats pasidalino savo „Facebooke“ paskyroje. Tenisininkui buvo operuota koja, kurią jis susižeidė per Australijos atvirą teniso čempionatą.

R. Federeris paskelbė, kad traumą patyrė po pusfinalio susitikimo su serbu Novaku Djokovičiumi. Pasirodo, kad šveicarui trūko meniskas, todėl dabar jis turės praleisti artėjančius turnyrus Roterdame (Olandija) ir Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai).

„Noriu jus informuoti, kad vakar (vasario 2-ą dieną – DELFI.lt past.) man buvo atlikta artroskopinė operacija. Aš savo kelį susižeidžiau praėjus dienai po pusfinalio mačo Australijoje. Grįžus namo ir atlikus tyrimus, paaiškėjo, kad man trūko meniskas. Atsiprašau savo draugų Roterdame ir Dubajuje, nes labai norėjau žaisti tuose turnyruose. Tai nelaimingas atsitikimas, bet mane padrąsino mano daktaras, patikinęs, kad operacija buvo sėkminga. Nekantrauju su savo komanda pradėti reabilitacijos procesą jau šią popietę (vasario 3-ią dieną – DELFI.lt past.) ir dirbti sunkiai, kad galėčiau grįžti kaip galima greičiau. Dėkoju jums visiems už nepakartojamą palaikymą. Netrukus su jumis vėl susisieksiu“, – rašo R. Federeris „Facebook“ paskyroje.

Tai viena retesnių traumų ilgoje R. Federerio karjeroje. Jis nėra dėl traumų ar ligų praleidęs nė vieno „Didžiojo kirčio“ („Grand Slam“) serijos turnyro ir žaidė net 64-iuose „Major“ serijos turnyruose iš eilės.

Spėjama, kad 17 kartų „Grand Slam“ turnyrų nugalėtojas R. Federeris vėl sportuoti pradės po mėnesio. Pastarąjį kartą šios serijos varžybų čempionu šveicaras tapo 2012 metais Vimbldone (Anglija).