Sportas

2020.11.04 06:26

Futbolo legendai Maradonai sėkmingai atlikta smegenų operacija

BNS2020.11.04 06:26

Argentinos futbolo legendai Diego Maradonai vėlai antradienį buvo sėkmingai atlikta smegenų operacija, per kurią buvo pašalintas kraujo krešulys, pranešė jo gydytojas.

„Sugebėjome sėkmingai pašalinti krešulį. Diego operaciją atlaikė gerai“, – gydytojas Leopoldo Luque sakė karjerą baigusio futbolininko privačioje klinikoje sostinėje Buenos Airėse.

„Padėtis valdoma, [kraujas] šiek tiek sunkiasi. Jis liks stebimas“, – pridūrė medikas.

D. Maradonai praeitą penktadienį sukako 60 metų, ir tą vakarą jis pasirodė nacionalinio čempionato „Gimnasia y Esgrima“ rungtynėse prieš klubą „Patronato“. Tas varžybas jo komanda laimėjo rezultatu 3:0, bet D. Maradona išėjo nesulaukęs pirmojo kėlinio pabaigos, todėl kilo klausimų apie jo sveikatą.

Praėjus trims dienoms 1986 metais Pasaulio futbolo čempionatą laimėjusios Argentinos rinktinės kapitonas pirmadienį buvo paguldytas tyrimams į privačią ligoninę La Platoje, esančioje maždaug už 40 km į pietus nuo Buenos Airių. D. Maradona ten gyvena nuo praėjusių metų pabaigos, tapęs naujuoju pirmosios lygos klubo „Gimnasia y Esgrima“ treneriu.

Atlikus skenavimą buvo aptiktas kraujo krešulys, todėl antradienį D. Maradona buvo perkeltas į specializuotą kliniką sostinės šiauriniame rajone.