Sportas

2016.02.02 16:31

R. Kurtinaitis širsta ant Eurolygos: jie verčia mus laukti

15min.lt 2016.02.02 16:31

Rimo Kurtinaičio „Chimki“ negali džiaugtis tokiu statusu, kokį turi Kauno „Žalgiris“. Lietuvos čempionai ir dar devyni klubai jau yra užtikrinti dėl dalyvavimo kito sezono Eurolygoje. Maskvos regiono klubas neslepia susierzinimo, kad Eurolyga jiems nepasiūlė nuolatinės vietos turnyre.

„Chimki“ treneris naujame interviu Rusijos naujienų svetainei „Championat“ teigė, kad derybos su Eurolyga trunka pernelyg ilgai. Tačiau R. Kurtinaitis tikino, kad tai nepastūmės klubo į FIBA rankas.

Eurolyga ir FIBA konkuruoja dėl geriausių klubų dėmesio. Anot R.Kurtinaičio, visgi stipriausi klubai varžosi Eurolygoje, todėl ten nori būti ir „Chimki“.

„Turiu pripažinti, kad viskas užtrunka labai ilgai. Mūsų direktorius tiesiai paklausė Eurolygos vadovo Jordi Bertomeu, kiek dar mes turime laimėti Europos taurių, kad turėtume nuolatinę vietą Eurolygoje. Jau daug metų jie verčia mus laukti“, – piktinosi treneris.

R. Kurtinaitis tikisi, kad organizatorius įtikintų geras komandos pasirodymas šiame sezone: „Jei pateksime į kitą etapą ar finalinį ketvertą, galbūt tai juos įtikins. Tačiau net ir pats geriausias pasirodymas mums nieko negarantuoja.“