2020.11.02 07:55

Bendžius nestabdo: Italijoje – dar vienas galingas lietuvio pasirodymas

LRT.lt2020.11.02 07:55

Puikų žaidimą Italijos krepšinio pirmenybėse toliau demonstruoja Eimantas Bendžius. Lietuvio atstovaujama Sasario „Banco di Sardegna“ (4-2) ekipa 104:82 (36:18, 31:14, 17:26, 20:24) sutriuškino Varezės „Openjobmetis“ (2-4) klubą, kuriame rungtyniauja Luisas Scola.

Rungtynės E. Bendžiaus komandai prasidėjo iš fantastikos srities – tritaškiais prapliupusi Sasario ekipa per pirmuosius du kėlinius surinko net 67 taškus.

Lietuvis šioje dvikovoje žaidė 29 minutes, pelnė 23 taškus (1/3 dvit., 5/9 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

E. Bendžius iš toli atakavo 55,6 proc. taiklumu, komanda – 59,3 proc.

Varžovų stovykloje 40-metis L. Scola per 32 minutes įmetė 33 taškus (6/11 dvit., 5/8 trit., 6/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 31 naudingumo balą.

„Banco di Sardegna“: Eimantas Bendžius 23 (5/9 trit.), Justinas Tillmanas 19, Miro Bilanas 18, Vasa Pušica ir Marco Spissu – po 13.

„Openjobmetis“: Luisas Scola 33, Artūrs Strautinš 26.