Sportas

2020.10.31 09:55

Po pergalės – Šaro abejonės: vis dar nežinau, kaip laimėjome rungtynes

LRT.lt2020.10.31 09:55

„Barcelona“ klubas penktadienio vakarą Eurolygoje iškovojo dar vieną pergalę, 72:71 nugalėjęs Vitorijos „Baskonia“ su dviem lietuviais, tačiau ekipos strategas Šarūnas Jasikevičius po laimėjimo teigė, kad ekipa neišvengė pakilimų ir nuosmukių.

Su 5 pergalėmis katalonai ir toliau lieka vienais turnyro lyderių, bet, kaip sakė Š. Jasikevičius, atkarpomis vaizdas aikštėje jam nepatiko.

„Kai kuriais momentais mums aikštelėje tikrai nesisekė, tačiau bandėme rasti sprendimus ir pagaliau į aikštę išėjome su tinkamu nusiteikimu. Tai buvo tokios rungtynės, kurias kažkaip turi laimėti ir tada iš jų pasimokyti. Esi laimingas ir tiesiog keliauji namo. Keistas mačas.

Akivaizdu, kad esame labai laimingi dėl šios pergalės, paskutiniuose dviejuose kėliniuose nežaidėme savo žaidimo. Pradėjome su daug energijos, bet kai jie pradėjo žaisti savo žaidimą, pradėjome abejoti savimi, o taip būti negali.

Negalime tiek kartų prarasti kamuolio, nemetame į krepšį, neiname į kovas dėl kamuolių…

Ieškojau tinkamo penketo ir, kadangi ilgai negalėjome pelnyti taškų, mečiau geriausią atakuojantį penketą, kurį turiu, su Kyle`u Kuricu, Nikola Mirotičiumi, Alexu Abrinesu ir Thomasu Heurteliu, nes turėjome pataikyti.

Vis dar nežinau, kaip mes laimėjome rungtynes. Ką galiu pasakyti? Tokie dalykai nutinka vos kelis kartus“, – po dvikovos svarstė strategas.