2020.10.30 21:09

Galingas „Chimki“ naujoko pasirodymas padovanojo komandai pirmąją pergalę Eurolygoje

LRT.lt2020.10.30 21:09

Naujo veido komandoje sulaukusi Maskvos srities „Chimki“ (1-5) šventė pirmąją pergalę šiame Eurolygos sezone. Rimo Kurtinaičio treniruojama Rusijos komanda 83:77 (19:22, 25:18, 14:17, 25:20) parbloškė Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-3).

Rungtynės didžiąją dalį vyko gana apylygiai. Po trečiojo kėlinio „Chimki“ pirmavo vienu tašku. Atrodė, kad rungtynių baigtis spręsis paskutinėmis sekundėmis, bet Rusijos ekipa ketvirtajame kėlinyje surengė galingą spurtą, kuris ir leido iškovoti pergalę.

Maskvos „Chimki“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ rungtynių santrauka

Kaip po rungtynių pripažino vienas komandos lyderių Aleksejus Švedas, „Chimki“ komandą gelbėjo gera gynyba antroje rungtynių dalyje.

Savo ruožtu R. Kurtinaitis po mačo teigė: „Esame laimingi dėl pergalės. Jos teko palaukti, bet dėl suprantamų priežasčių. Džiugu dėl Erricko McCollumo pasirodymo, visada norisi paramos iš žaidėjų, kurie kyla nuo suolo.“

Šeimininkus į pergalę vedė būtent E. McCollumas, kuriam tai buvo debiutas Eurolygoje su „Chimki“ marškinėliais.

Antroje rungtynių dalyje sprogęs amerikietis pelnė 23 taškus (3/5 dvit., 4/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

A. Švedas nugalėtojams pridėjo 15 taškų bei atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Chimki“: Errickas McCollumas 23 (3/5 dvit., 4/5 trit., 25 naud. bal.), Aleksejus Švedas 15 (1/7 trit., 8/8 baudos, 12 rez. perd.), Jordanas Mickey 11 (11 atk. kam.).

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 18 (3/8 dvit., 1/6 trit., 9/9 baudos, 7 atk. kam.), Johnny O‘Bryantas 14 (3/4 trit.), Torrianas Waldenas 11.