2020.10.30 00:21

Europos lyga: niuksas „Tottenham“ klubui Belgijoje ir istorinis įvartis iš savo aikštės pusės

visi rezultatai
LRT.lt2020.10.30 00:21

Ketvirtadienį buvo sužaistas antrasis UEFA Europos lygos grupių etapo turas, kuriame buvo ir netikėtų rezultatų, ir istorinių įvarčių.

Netikėtą nesėkmę patyrė Londono „Tottenham Hotspur“, išvykoje 0:1 pralaimėję „Royal Antwerp“ komandai iš Belgijos.

Vienintelį mačo įvartį pirmajame kėlinyje įmušė šeimininkų puolėjas Lioras Rafaelovas, o ganėtinai blankiai atrodę Londono futbolininkai atsitiesti nebesugebėjo.

Kiti Anglijos klubai neklupo – Londono „Arsenal“ 3:0 sutriuškino „Dundalk“ vienuolikę iš Airijos, o „Leicester City“ išvykoje 2:1 susitvarkė su Atėnų AEK.

Nesunkią pergalę iškovojo ir „AC Milan“ klubas, namuose 3:0 sudorojęs Prahos „Sparta“ komandą.

Laimėtojams įvarčius pelnė jaunimas – Brahimas Diazas, Rafelis Leao ir Diogo Dalotas, o tuo tarpu ekipos veteranui Zlatanui Ibrahimovičiui mačas nesusiklostė – pirmame kėlinyje jis nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio ir iškart po pertraukos buvo pakeistas.

Tuo tarpu Kipre buvo užfiksuotas istorinis pasiekimas ir įmuštas tolimiausias visų laikų įvartis, o jo autoriumi tarpo „Omonia“ komandos saugas Jordi Gomezas.

35-erių veteranas greitai sureagavo į ties aikštės viduriu varžovo atliktą pražangą ir galingu smūgiu iš savo aikštės pusės užklupo vartus palikusį vartininką, pasiųsdamas kamuolį į tinklą.

Iš 56 metrų pelnytas įvartis oficialiai yra tolimiausias visų laikų smūgis Europos lygos turnyre.

Tiesa, net ir toks įvartis nepadėjo, mat jo komanda 1:2 pralaimėjo PSV ekipai iš Nyderlandų.