Sportas

2020.10.29 09:10

COVID-19 toliau plinta Lietuvos sporte – „Sūduvos“ klube nustatyta 19 naujų užsikrėtimo atvejų

LRT.lt2020.10.29 09:10

COVID-19 infekcija toliau plinta profesionaliuose Lietuvos sporto klubuose. Ligos židiniu tapo ir šalies futbolo A lygos čempionate pirmaujanti Marijampos „Sūduvos“ ekipa, kurioje nustatyta net 19 naujų ligos užsikrėtimo atvejų.

Visa komanda izoliacijoje, treniruočių procesas yra nutrauktas.

Trečiadienio ryte buvo pasklebta naujiena apie pirmąją užsikrėtusį komandos žaidėją, kurio tapatybė nebuvo atskleista. Atlikus papildomus testus, nustatytas didžiulis COVID-19 infekcijos protrūkis ir paskelbta apie 19 naujų atvejų.

Deja, tarp vakar „Sūduvos“ komandai atliktų testų - net 19 teigiamų rezultatų. Treniruočių procesas nutrauktas, o visi žaidėjai ir personalas - izoliacijoje. Saugokite savo ir artimųjų sveikatą!

Posted by FK Sūduva on 2020 m. spalio 29 d., ketvirtadienis

Dėl užfiksuotojo pirmojo COVID-19 atvejo Marijampolės ekipose gretose jau buvo pateiktas prašymas nukelti A lygos rungtynes tarp „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“, kuriose spręsis čempionato nugalėtojo klausimas.

Dvikova buvo perkelta į laprkčio 8-ąją, tačiau, akivaizdu, kad rungtynių datą teks koreguoti dar kartą.

Ketvirtadienio ryte paskelbta, kad LKL čempionate žaidžiančio Utenos „Juventus“ krepšinio klube nustatyti 11 užsikrėtimo COVID-19 atvejų.