2020.10.29 00:16

Rashfordo „hattrickas“ padėjo „Manchester United“ sutrypti svečius iš Leipcigo

LRT.lt2020.10.29 00:16

„Manchester United“ futbolininkai toliau tęsia puikų sezono startą UEFA čempionų lygoje. Trečiadienį sužaistame susitikime namuose Anglijos ekipa net 5:0 (1:0) sutriuškino Leipcigo „RasenBallSport“ futbolininkus.

Pirmoje susitikimo dalyje į svečių vartus įskriejo tik vienas įvartis, kurį 21-ąją minutę realizavo Masonas Greenwoodas.

74-ąją minutę savo šou dvikovoje pradėjo Marcusas Rashfordas, pasiuntęs kamuolį tiksliai į apatinį dešinįjį varžovų vartų kampą.

78-ąją minutę tas pats M. Rashfordas po grubios Vokietijos ekipos klaidos gynyboje padidino rezultatą iki 3:0.

Rungtynių pabaigoje, 87-ąją minutę, į „RasenBallSport“ vartus skirtas baudos smūgis, kurį meistriškai realizavo Anthony Martialis.

Jau per antrąją teisėjo pridėto laiko minutę savo trečiąjį įvartį susitikime pelnė M. Rashfordas.

Po pergalės H grupėje „Manchester United“ išlaiko vienvaldžio lyderio statusą.