2020.10.28 23:59

Sunkiasvorių susidūrime Turine – trys neįskaityti Moratos įvarčiai, raudona kortelė ir „Barcelona“ pergalė

LRT.lt2020.10.28 23:59

Trečiadienio vakarą UEFA čempionų lygos turnyro G grupėje įvyko ilgai sirgalių laukta dvikova Turine tarp vietos „Juventus“ ir „Barcelona“ vienuolikių. Pergalę dvikovoje rezultatu 2:0 (1:0) iškovojo Katalonijos klubas.

14-ąją minutę svečius į priekį išvedė Ousmane`as Dembele, po kurio smūgio kamuolys dar keitė kreiptį, bet įskriejo į Wojciecho Szczesny ginamus vartus.

Jau po minutės „Juventus“ gretose kamuolį į varžovų vartų tinklą pasiuntė Alvaro Morata, tačiau ispanų įvartis po pasitelktos VAR vaizdo peržiūros ir užfiksuotos nuošalės įskaitytas nebuvo.

30-ąją ir 55-ąją minutėmis situacija pasikartojo – A. Moratos smūgiai nebuvo įskaityti. Teisėjai po VAR vaizdo peržiūros vėl užfiksavo nuošales.

85-ąją minutę antrąją geltoną kortelę susitikime užsidirbo ir iš aikštės buvo pašalintas Merihas Demiralis. „Juventus“ paskutines susitikimo minutes žaidė 10-yje.

„Barcelona“, medžiojusi antrąjį įvartį, jį surado po Federico Bernardeschi pražangos „Juventus“ baudos aikštelėje. Į šeimininkų vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį realizavo Lionelis Messi jau per pirmąją teisėjo pridėto laiko minutę.

Po pergalės „Barcelona“ su šešiais taškais pirmauja grupėje. „Juventus“, patyrę pirmąją nesėkmę, yra antri.

Kitose H grupėse rungtynėse „Ferencvaros“ ir Kijevo „Dinamo“ klubai sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis – 2:2.