2020.10.28 21:59

Čempionų lygoje pirmąsias sezono pergales šventė „Chelsea“ ir PSG

LRT.lt2020.10.28 21:59

Trečiadienio vakarą sužaistose pirmosiose antrojo turo rungtynėse UEFA čempionų lygoje pirmąsias pergales į savo sąskaitas įsirašė Londono „Chelsea“ ir Paryžiaus PSG vienuolikės.

E grupės susitikime Krasnodare „Chelsea“ futbolininkai rezultatu 4:0 (1:0) susitvarkė su vietos „FC Krasnodar“ klubo pasipriešinimu.

Dar 14-ąją minutę svečiai galėjo išsiveržti į priekį, tačiau Jorginho nesugebėjo realizuoti į Rusijos ekipos vartus skirto 11 m baudinio.

Tiesa, Londono klubas sugebėjo pasižymėti pirmajame kėlinyje. 37-ąją minutę tiksliu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Callumas Hudsonas Odoi`us. Teisėjai, pasitelkę VAR vaizdo peržiūrą, nuošalės neužfiksavo ir įvartį įskaitė.

75-ąją minutę Aleksandras Martinovičius lietė kamuolį ranka savo komandos baudos aikštelėje, todėl „Chelsea“ gavo dar vieną progą mušti 11 m baudinį. Vokietis Timo Werneris pasirūpino, kad rezultatas taptų 2:0.

79-ąją minutę Hakimas Ziyechas po gauto perdavimo į varžovų baudos aikštelę prisidėjo prie „FC Krasnodar“ triuškinimo – 3:0.

Paskutinį tašką susitikime uždėjo Christianas Pulisicas, 90-ąją minutę pasiuntęs kamuolį į apatinįjį dešinįjį varžovų vartų kampą – 4:0.

Pirmajame ture „Chelsea“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis su „Valencia“.

Tuo metu Stambule sužaistose H grupės rungtynėse vietos „Basaksehir“ 0:2 (0:2) nusileido Paryžiaus PSG klubui.

64-ąją minutę po Kyliano Mbappe pakelto kampinio galva pirmąjį susitikimo įvartį pelnė Moise`as Keanas.

Italas dvikovoje įmušė ir antrąjį įvartį, kai 79-ąją minutę tiksliai smūgiavo po gero perdavimo į baudos aikštelę – 2:0.

Paryžiaus klubas pirmajame ture 1:2 nusileido „Manchester United“ vienuolikei.