Sportas

2020.10.28 15:10

Prieš mačą su ASVEL Schilleris nežino, kokią varžovų komandą sutiks, su „Žalgiriu“ skrenda Gebenas

LRT.lt2020.10.28 15:10

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai prieš trečiadienio vakarą laukiančios išvykos užsakomuoju reisu į Vilerbaną spėjo namuose surengti paskutinę treniruotę prieš ketvirtadienio rungtynes su ASVEL ekipa Eurolygoje. Prancūzijos ekipa mes iššūkį „Žalgiriui“ po trijų savaičių pertraukos, nes dėl koronaviruso atvejų komandoje jie praleido jau trejas rungtynes.

Rungtynių tarp ASVEL ir „Žalgirio“ transliacijos pradžia per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt ketvirtadienį – 18:30 val. Prieš mačą tradiciškai laukia laida „Eurolyga per LRT“.

„Tai turi būti pranašumas, žinoma, kad taip“, – paklaustas, ar ASVEL situacija yra pranašumas „žalgiriui“ atsakė M. Schilleris.

Kauniečių treneris atskleidė, kad bent kol kas nežino, kokia ASVEL pamatys rungtynėse, o daugiau informacijos tikisi sulaukti vietoje.

„Nėra aišku, kas žais, mes nieko nežinome, rengiamės taip, kad žais visi – tai yra vienintelis būdas mums ruošis. Taip darėme ir prieš mačą su „Chimki“. Važiuojame nežinodami, kas žais.

Tai yra sunku, bet manau, kad tai vienintelis būdas – ruoštis visiems. Procesas nėra sunkus, tu tiesiog dirbi. Žinoma, artėjant rungtynėms, kai paaiškės daugiau dalykų, kai nuvyksi ten ir pamatysi, kas galbūt žais, kaip atrodys sudėtis, kas gali žaisti kurioje pozicijoje. Gali būti kitokių sprendimų, kitokių pozicijų. Atsimenate rungtynes su „Chimki“, jie buvo priversti žaisti su Jerebko penktoje pozicijoje, tai pakeitė jų komandą“, – apie neįprasta pasirengimą mačui kalbėjo austras.

ASVEL krepšininkai kol kas Eurolygoje yra sužaidę tik dvejas rungtynes – pirmajame ture 63:65 nusileido „Valencia“, o antrajame 73:87 palaimėjo Milano „AX Armani“. Mačas su „Žalgiriu“ komandai bus pirmasis šį sezoną namuose.

„ASVEL yra labai atletiška komanda, sugebanti dėl savo atletiškumo žaisti greitai. Tai komanda, mėgstanti žaisti per baudos aikštelę, tiek prasiveržimais, tiek žaidimu nugara į krepšį ir darymu tai ankstyvoje atakos fazėje. Kontroliuoti perėjimą iš puolimo į gynybą ir savo baudos aikštelės saugojimas nuo varžovų bus pagrindiniai mūsų uždaviniai rungtynėse“, – teigė M. Schilleris.

Treneris patvirtino, kad su komanda į Prancūziją skrenda mačą su „Valencia“ praėjusią savaitę ir rungtynes su „Rytu“ sekmadienį praleidęs Martinas Gebenas. Centras nežaidė dėl Achilo sausgyslės uždegimo.