2020.10.27 23:53

Čempionų lygoje – favoritų pergalės ir paskutinėmis mačo minutėmis išsigelbėjęs „Real“

LRT.lt2020.10.27 23:53

Madrido „Real“ klubas Čempionų lygoje gavo dar vieną skaudų antausį nuo varžovų, tačiau šį kartą bent jau išplėšė tašką. Anglijos klubai iškovojo antrąsias savo pergales. Antradienį sužaistos 8 antrojo grupės varžybų etapo rungtynės.

A grupėje Madrido „Atletico“ ekipa iškovojo pirmąją pergalę, kai namų stadione 3:2 įveikė „Salzburg“ ekipą.

Šeimininkams varčius pelnė Marcosas Llorente (29 min.) ir Joao Felixas (52 ir 85 min.), kuris ir išplėšė komanda pergalę. Austrijos lubo gretose pasižymėjo Dominikas Szoboszlai (40 min.) ir Mergimas Berisha (47 min.).

Kitose šios grupės rungtynėse kiek anksčiau Miuncheno „Bayern“ išvykoje 2:1 paaužė Maskvos „Lokomotiv“ ir dabar turi 6 taškus. „Atletico“ yra antra su trimis.

B grupėje vos neįvyko dar viena sensacija, kai Monchengladbacho „Borussia“ namuose 2:0 pirmavo prieš Madrido „Real“, bet Zinedine`o Zidaneo`o kariauna išplėšė tašką.

Nors „Real“ kur kas dažniau mušė į vartus, dominavo pagal kamuolio kontrolę, tačiau aštriau ir tiksliau svarbiausiais momentais žaidė Vokietijos klubo futbolininkai.

Abu įvarčius „Gladbach“ ekipai pelnė prancūzas Marcusas Thuramas (33 ir 58 min.).

Karimas Benzema rezultatą sušvelnino 87-ąją minutę, o tašką Madrido komandai Casemiro išplėšė per tisėjo pridėtą laiką.

Anksčiau antradienį Donecko „Šachtar“ ir Milano „Inter“ sužaidė be įvarčių Ukrainoje, tad 4 taškus turintis Ukrainos klubas yra grupės lyderis. „Gladbach“ bei „Inter“ turi po du taškus, o Madrido ekipa yra ketvirta su vienu.

C grupėje antrąją pergalę pasiekė „Manchester City“ ekipa, svečiuose 3:0 įrodžiusi pranašumą prieš „Marseille“.

Dar 18-ąją mačo minutę įvartį pelnė Ferranas Torresas, o antrajame kėlinyje prie varžovų triuškinimo prisidėjo Ilkay`us Gundoganas (76 min.) ir Raheemas Sterlingas (81 min.).

Kitose rungtynėse „Porto“ išvykoje 2:0 įveikė Pirėjo „Olympiakos“ ekipą, taip iškovodama pirmąją pergalę ir pirmuosius taškus.

Pirmajį įvartį Fabio Vieira įmušė 11-ąją mačo minutę, o Sergio Oliveira antrąjį pelnė 85 min.

Su 6 taškais „Man City“ grupėje užtikrintai pirmauja, „Porto“ ir „Olympiakos“ turi po 3 taškus, Marselio kipa – nė vieno.

D grupėje antrąją pergalę pasiekė „Liverpool“ futbolininkai, namuose 2:0 palaužę danų čempionę „Midtjylland“.

Pirmjį įvartį Anglijos čempionams Diogo Jota pelnė 55-ąją minutę, o Mohamedas Salah, mačą pradėjęs ant atsargini žaidėjų suolelio, antrą įvartį pelnė jau per teisėjo pridėtą laiką pačioje mačo pabaigoje.

Kitose grupės rungtynėse krito daugiausiai įvarčių šį vakarą. Namuose žaidusi Bergamo „Atalanta“ praleido du įvarčius, bet sugebėjo iškovoti lygiąsias su Amsterdamo „Ajax“.

Svečiams iš Nyderlandų po įvartį pirmajame kėlinyje pelnė Dušanas Tadičius (30 min.) ir Lassina Traore (38 min.), o antrajame kėlinyje dviem įvarčiais atsakė Duvanas Zapata (5 ir 60 min.).

Su 6 taškais „Liverpool“ yra grupės lyderė, „Atalanta“ turi 4, „Ajax“ kol kas tenkinasi vienu, o danai lieka be taškų.